r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PartitionRecovery 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PartitionRecovery to niewielka, bardzo prosta w obsłudze i udostępniona bezpłatnie aplikacja, umożliwiające odzyskanie utraconych w różnych okolicznościach partycji.

Galeria programu

Program wyposażony został w jedynie najistotniejsze opcje. Po uruchomieniu, w głównym oknie do dyspozycji użytkownika oddano opcje wyboru nośnika, na którym znajduje się utracona partycja oraz przyciski inicjujące operacje odzyskiwania lub kasowania wskazanego woluminu. Atutem PartitionRecovery jest szybkie działanie i niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Program rozpowszechniany jest w formie przenośnej (tzw. portable), nie wymaga instalacji i gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.