reklama

Path of Exile 1.1.5e

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Path of Exile to gra utrzymana w klimacie dark fantasy i jednocześnie świetna propozycja dla tych, którzy kochają tak zwane produkcje diablopodobne. To darmowe RPG akcji stworzone zostało przez niewielkie studio złożone z zapalonych fanów przemierzania lochów, wybijania potworów i znajdowania różnorakich przydatnych przedmiotów.

Bohatera tworzymy w jednej z aż siedmiu klas, dla których podstawowe atrybuty takie jak siła - zadawane obrażenia, ale też wytrzymałość postaci, zręczność - zwinność oraz szybsze ataki oraz inteligencja - magia plus opanowanie zaawansowanych technik bojowych posiadają odmienne znaczenie i liczą się w zróżnicowany sposób.

Poza znajdowaniem coraz potężniejszego oręża, można je ulepszać za sprawą różnorakich klejnotów o różnych właściwościach, które będą między innymi modyfikowały moc ataków czy ich rodzaj. Te mniej potrzebne posłużą nam później do handlu. Herosi posiadają również wielopłaszczyznowe drzewka umiejętności, rozległe na tyle, że praktycznie każdy napotkany w sieci zabijaka będzie dysponował odmiennymi zdolnościami.

Wszelkie lokacje generowane są losowo, więc nikt nie powinien narzekać na nudę szczególnie, że oprawa graficzna naprawdę robi wrażenie, a zabawa bardzo szybko wciąga. Gra korzysta z mikrotransakcji, ale twórcy zapewniają, że uzyskiwane za pieniądze korzyści nie odbijają się w żaden sposób negatywnie na tych, którzy nie lubią chodzić na skróty, a poświęcają swój czas na Path of Exile.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy zarejestrować się na stronie projektu, a następnie pobrać i zainstalować dedykowany downloader producenta, przy pomocy którego uzyskamy dostęp do właściwego pliku gry.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

grafika
to tylko ładna grafika i walka (animacja)
ocena użytkownika

fabuła? nie zauważyłem ;p
grafika bardzo ładna. można pochodzić i popatrzeć.
bardzo złożone drzewko umiejętności.
wybij wszystko i nastę0ny rozdział.
brak waluty w grze! w sklepie zamień złom na kamyk i spadaj ;p
nie byłem w stanie tej gry dokończyć bo mi się zwyczajnie znudziło.
jak ci się nudzi to możesz parę godzin poświęcić na ten tytuł. ale nie spodziewaj się następcy diablo 1 ....

20.08.2016 23:25 | Recenzja do wersji 1.1.5e
Optymalizacja, grywalność, system rozwoju postaci, rozbudowany system skili pasywnych, grafika, udźwiękowienie, częste aktualizacje
Fabuła
ocena użytkownika

Swoją przygodę z Path of Exile (PoE) rozpocząłem kilkanaście miesięcy temu. Niestety kwestie związane z życiem codziennym sprawiły, że musiałem odłożyć ten tytuł na półkę i zająć się swoimi sprawami. Jakiś czas temu zdecydowałem jednak ponownie zainstalować produkt i sprawdzić co zmieniło się podczas mojej nieobecność.
PoE to typowy "klon" Diablo. Mechanika wydaje się być bardzo prosta, idziemy przed siebie i zabijamy całe zastępy potworów, napotykając po drodzę kilka postacii niezależnych, z którymi będziemy mieli okazję rozmawiać i wykonywać questy. Pod tym prostym mechanizmem kryje się jednak jeden z najbardziej rozbudowanych systemów rozwoju postaci jaki kiedykolwiek widziałem. Gracz ma możliwość wyboru około 120 skili pasywnych spośród tysięcy dostępnych. Fakt ten sprawia, że w grze nie spotkamy dwóch identycznych postaci.
Z czystym sumieniem mogę polecić PoE każdemu. Niezależnie jaki styl rozgrywki preferujemy, path of exile daje nam możliwość stworzenia własnej unikatowej i niepowtarzalnej klasy bohatera.

Fakt, że gra dostępna jest za darmo sprawia, że PoE przewyższa najnowsze Diablo pod każdym względem

10.12.2014 13:43 | Recenzja do wersji 1.1.5e

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #5 06.06.2016 14:02

Znakomita gra ,w dodatku system mikropłatności nie odbija się na grających za free ,co jeszcze ,częste aktualizacje i rozszerzenia treści ,a wady ? ,dla niektórych zdecydowanie brak wsparcia dla języka Polskiego.

lordjahu   24 #4 10.09.2015 11:52

@karolradom: Jak każda aktualizacja :)

karolradom   11 #3 13.12.2014 10:39

13.12.2014 Została wprowadzona aktualizacja 1.3.0. zawierająca wiele zmian.

  #2 31.08.2014 13:25

Polecam tak jak poprzednik, gra w stylu Diablo II jednakze bez systemu zlota (ekonomia gry opiera sie na przedmiotach, uzywanych do ulepszania ekwipunku w roznoraki sposob) ciagle rozwijana (trzymiesieczne ligi z nowymi "dodatkami") i najlepiej sciagnac ja ze steama (ze wzgledu na znacznie szybszy proces patchowania niz przez normalny klient gry)

  #1 15.08.2014 19:42

Gram w Path of Exile od miesiąca i jestem zadowolony długo szukałem gry w stylu Diablo II i to jest właśnie to gra całkowicie darmowa żeby za szybko się nie znudziła najlepiej grać w 2,3 lub 4 osobowej grupie.

reklama