Peggle Extreme

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Peggle Extreme to kolejna bezpłatna odmiana popularnej gry zręcznościowej, trochę czerpiącej inspirację z Arkanoida, ale stawiającej zasady rozgrywki na głowie. Zamiast odbijać piłeczkę paletką, wystrzeliwujemy ją z armatki z góry. Cel zabawy pozostał taki sam, należy bowiem pozbywać się kolorowych obiektów na ekranie. Dobrze też przy tym trafiać w stale poruszającą się studzienkę, bowiem to zachowuje nam życie.

Każdy poziom prezentuje inny układ elementów. Nie trzeba niszczyć wszystkich, choć oczywiście są za to dodatkowe punkty. Koncentrować wypada się niemniej na tych pomarańczowych, gdyż zlikwidowanie ich jest obowiązkowe. Czasem trafi się obiekt dający specjalną moc, ułatwiającą przycelowanie. Wykorzystanie całego limitu piłeczek na etap bez usunięcia wymaganych cegiełek oznacza przegraną i gramy od nowa.

Motywem przewodnim wydania Peggle Extreme są rózne produkcje firmy Valve. W tle pojawiają się postacie z Team Fortress 2, gry Portal czy drugiego Half-Life'a oraz kolejnych epizodów hitu, które przyobleczono w obiekty do zbicia. Co ciekawe, zabawie towarzyszą również odgłosy wyciągnięte z wyżej wymienionych produkcji. Bezpłatna edycja zręcznościówki miło uprzyjemnia wolny czas i działa dobrze na słabszych PC.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!