PeoPay KIDS PeoPay KIDS 1.2.1

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

PeoPay KIDS to darmowa aplikacja udostępniona przez Bank Pekao SA i przeznaczona dla osób w wieku od 6 do 13 roku życia. Dzięki niej dzieci będą mogły nauczyć się zarządzać pieniędzmi już najmłodszych lat.

Zanim zainstalujesz, przeczytaj!

Warto zaznaczyć, że dorośli klienci Banku Pekao S.A. mogą utworzyć swojemu dziecku Konto Przekorzystne (konto osobiste) oraz konto oszczędnościowe Mój Skarb, co jest niezbędne do korzystania z aplikacji PeoPay Kids.

Można to robić po zalogowaniu się do serwisu internetowego Pekao24 (ten sam, którym logujemy się do swojego konta przez WWW) lub do mobilnej aplikacji PeoPay. Następnie wystarczy otworzyć zakładkę Panelu Rodzica i znaleźć odpowiednią opcję.

Co oferuje aplikacja?

PeoPay KIDS daje dzieciom dostęp przede wszystkim do Konta Przekorzystnego i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, więc najmłodsi mają pod kontrolą swoje wydatki, a także mogą odłożyć pieniądze na przyszłe cele.

Jednocześnie za sprawą PeoPay KIDS dzieci otrzymują dedykowaną kartę płatniczą PeoPay KIDS. Pozwoli ona na dokonywanie płatności w sklepach lub wypłacanie pieniędzy z bankomatów. Wszystko odbywa się jednak pod kontrolą rodziców, którzy mogą ustalić limity transakcji.

Najważniejsze cechy:

  • bankowa aplikacja dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat
  • dostęp do rachunku osobistego i oszczędnościowego
  • opcja korzystania z karty płatniczej w sklepach i w bankomacie
  • możliwość założenia konta przez rodzica w aplikacji PeoPay
  • czytelny interfejs użytkownika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!