Pinnacle VideoSpin 2.0 z obsługą QuickTime i 3GP

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa, oznaczona numerem 2.0 wersja Pinnacle VideoSpin - ciekawej, bezpłatnej aplikacji do edycji wideo.

Program przeznaczony jest dla filmowców amatorów, jednak oferuje całkiem interesujące możliwości. Pinnacle VideoSpin jest wygodnym w obsłudze narzędziem pozwalającym na szybką edycję wideo, a efekty dzięki predefiniowanym ustawieniom można również bezboleśnie eksportować na potrzeby iPodów czy PSP. VideoSpin umożliwia obróbkę materiału źródłowego w HD czy przechwytywanie wideo z dźwiękiem Dolby Digital Audio.

W wersji 2.0 rozszerzono możliwości programu o obsługę formatu 3GP popularnego w telefonach komórkowych (niestety tylko w płatnej wersji programu) i bezpośredni import oraz eksport plików QuickTime z aparatów cyfrowych. Wprowadzono także zestaw kodeków SpinPack (poprzednio Advanced Codec Pack), który zawiera teraz obsługę AMR Audio oraz .mov. Pliki wynikowe mogą być natomiast zapisywane w formatach dotosowanych od iPoda, PSP i Real Media, a także wysyłane do serwisu YouTube w panoramicznym formacie obrazu.

Najnowszą wersję Pinnacle VideoSpin 2.0 w języku polskim można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja filmów.

© dobreprogramy