PixelHealer PixelHealer 1.5.0.30

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PixelHealer to niewielkie narzędzie, z pomocą którego podjąć można próbę naprawy tzw. martwych, zatrzymanych lub gorących pikseli jakie mogą pojawić się na ekranie TFT, LCD itp.

Program kierowany jest do użytkowników Windowsa, którzy borykają się z problemem uszkodzonych pikseli na ekranie monitora, matrycy laptopa czy wyświetlacza zamontowanego np. w tablecie. Jakakolwiek skaza związania z pikselami na ekranie nie zawsze musi oznaczać trwałe jego uszkodzenie i jak zapewniają twórcy PixelHealer zdarzają się przypadki, że odpowiednie miganie paletą kolorów RGB w obszarze, w którym zidentyfikowano wadliwe "kropki" pozwala przywrócić poprawne działanie martwym lub zatrzymanym pikselom.

PixelHealer umożliwia przeprowadzenie wspomnianej operacji na dowolnym, zdefiniowanym przez użytkownika obszarze ekranu. Do dyspozycji oddano opcje, które pozwalają m.in. zdefiniować wykorzystane kolory czy czas wyświetlania pojedynczej barwy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!