r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pixlr O-Matic 2.2.5

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Pixlr O-Matic to aplikacja spokrewniona z Pixlr Express, ale o uproszczonym interfejsie i bardziej przypominająca Instagram. Z jej pomocą można nadać zdjęciom indywidualny charakter dzięki filtrom, ramkom i dodatkowym warstwom, które można nałożyć na zdjęcia.

Pixlr O-Matic nie został wyposażony w narzędzia przeznaczone do korekty czy retuszu. Podobnie jak w aplikacji Instagram, możemy automatycznie przyciąć zdjęcie do kwadratowego kadru i możemy tu jedynie wybrać efekt, który zmodyfikuje wygląd zdjęcia (uwypukli kolory, postarzy zdjęcie, przesunie barwy, zmieni oświetlenie i tak dalej).

Kolejnym krokiem może być nałożenie dodatkowej warstwy rastrowej, która może zawierać efekt bokeh, fajerwerki, płomienie, szumy, zadrapania, dym czy wiele innych. Na koniec można nałożyć na zdjęcie wybraną ramkę – czy to proste zaokrąglenie rogów, czy bogaty motyw kwiatowy. Bogatą kolekcję warstw dodatkowych i ramek można pobrać z Sieci.

Gotowe zdjęcie można zapisać na urządzeniu w wybranym rozmiarze lub od razu udostępnić.

Z identycznych możliwości można korzystać w aplikacji webowej o tej samej nazwie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pixlr: coś dla fotografów na desktop, smartfon i do przeglądarki

29
02.09.2014  •  Anna Rymsza

Rodzina programów Pixlr, rozwijana przez firmę Autodesk, znów się powiększyła. Jest to świetny pretekst do zapoznania się z nowym oprogramowaniem do obróbki i stylizacji zdjęć, zwłaszcza że po wakacjach nikt nie powinien narzekać na brak materiału do eksperymentów. Miłośnicy aplikacji webowych z pewnością znają Pixlr Editor – jeden z lepszych edytorów graficznych, których możemy używać w przeglądarce. Niedługo po nim powstały aplikacje mobilne mobilne i webowe dla fotografów – Pixlr Express i Pixlr O-Matic. Najmłodszy w rodzinie jest dobrze rokujący, pełnoprawny program dla fotografów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.