PlantSnap PlantSnap 5.00.1

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

PlantSnap to bardzo ciekawe narzędzie umożliwiające identyfikowanie roślin na podstawie zdjęcia, dzięki czemu będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat otaczających nas kwiatów, drzew, grzybów i nie tylko.

Jak działa PlantSnap?

Korzystanie z aplikacji PlantSnap jest banalnie proste i opiera się na wykonaniu fotografii lub wgraniu obrazka z galerii użytkownika. Po wykonaniu którejkolwiek z tych czynności należy wykadrować zdjęcie, a następnie kliknąć przycisk „gotowe” i poczekać aż PlantSnap wyświetli informacje na temat interesującej nas rośliny. Odkryte gatunki bez problemu umieścimy w swojej kolekcji, by móc później zyskać do nich szybki dostęp.

Wyszukiwanie roślin i ogrodów

PlantSnap zawiera także wbudowaną wyszukiwarkę umożliwiającą przeszukiwanie ogromnej bazy danych (585 tysięcy wpisów) celem poszerzenia swojej wiedzy na temat roślin z całego świata. Znajdziemy tu również opcję wyszukiwania ogrodów znajdujących się zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

Za darmo lub w wersji Premium

Warto dodać, że PlantSnap jest dostępny do pobrania za darmo, ale zawiera reklamy, które możemy jednak wyłączyć, kupując subskrypcję. Do wyboru są trzy warianty cenowe: 6,89 złotych miesięcznie, 41,99 złotych rocznie oraz 89,99 złotych dożywotnio.

Najważniejsze cechy PlantSnap:

  • aplikacja do identyfikowania roślin na podstawie zdjęcia
  • fotografię można wykonać na miejscu lub też wgrać dowolny obraz z galerii
  • blisko 600 tysięcy wpisów na temat roślin
  • możliwość wyszukiwania ogrodów
  • za darmo (z reklamami, które można wyłączyć po nabyciu subskrypcji)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!