reklama

Platformówka The Powerpuff Girls: Defenders of Townsville od 14 marca na Steam

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wielu w życiu nie przyzna się, że nawet starszym dzieckiem będąc lubili oglądać kreskówki, ale ja zawsze byłem z tego dumny. Angielskie Cartoon Network nauczyło mnie zwyczajnie podstaw języka Szekspira. Jedną z pozycji z niegdyś codziennej ramówki stacji, którą dotąd miło wspominam, było teoretycznie dziewczyńskie The Powerpuff Girls, czyli polskie Atomówki. Bójka, Bajka i Brawurka broniły mieszkańców Townsville głównie przed genialnym małpiszonem Mojo Jojo. Emisję serialu rozpoczęto w 1998, a zakończono w 2004 roku. Na 15-lecie serii przygotowano specjalny odcinek, z lekko przeprojektowanymi bohaterkami, ale okazuje się to nie wszystko. 14 marca na Steam pojawi się platformówka The Powerpuff Girls: Defenders of Townsville.

Wcielimy się we wszystkie trzy dziewczyny i do wyboru dostaniemy też ich różne wersje: tą uwspółcześnioną, z niedawnego epizodu jubileuszowego, plus oczywiście klasyczną, ręcznie rysowaną. Producenci z Radian Games określają swój produkt jako radosne skrzyżowanie dwuwymiarowych odsłon Metroida i Castelvanii, a więc będziemy zdobywać nowe umiejętności, aby z ich pomocą dostać się do wcześniej niedostępnych fragmentów poziomów. Rzecz jasna wszystkie bohaterki latają, do tego zademonstrują swoje kultowe ataki. Główny zły to oczywiście znowu Mojo, który do pomocy będzie miał wielu zbirów. Nic, z czym cukier, słodkości i różne śliczności sobie pewnie nie poradzą...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama