r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Play!

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Play! to nieoficjalny emulator konsoli PlayStation 2, który pozwala na uruchomienie wybranych tytułów na naszych mobilnych urządzeniach.

Galeria programu

Projekt w chwili obecnej rozwijany jest m.in. pod bijatyki Capcom Vs. SNK 2 i Dynasty Warriors 2, a także japońskie gry RPG, w tym Dragon Quest VIII, Kingdom Hearts X oraz FF X. Oczywiście możemy za jego pomocą próbować uruchomić także inne tytuły, ale może to skutkować problemami ze stabilnością ich działania oraz brakiem płynności w rozgrywce.

Aby móc zagrać w grę, należy zgrać na urządzeniu jej obraz. Play! posiada bardzo ograniczony interfejs oraz opcje. Zaraz po uruchomieniu ujrzymy spis wszystkich folderów na telefonie, w celu wskazania pliku z grą. W obecnej wersji emulator obsługuje jedynie obsługę za pomocą wirtualnych przycisków, jednak autorzy zapowiedzieli wsparcie dla padów i innych zewnętrznych kontrolerów. Play! dostępny jest za darmo. Najnowszą wersję rozwojową możecie pobrać z serwera producenta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Gry z PS2 na Androidzie, czyli warto zainteresować się emulatorem Play!

21
OPROGRAMOWANIE 07.07.2015 | Tomasz Wrzesień

Technika, tak samo jak emulacja, stale idą do przodu, nikogo nie powinna więc dziwić opcja programowego udawania starych maszyn do grania na podręcznych sprzętach. Posiadając przykładowo smartfona lub tablet z Androidem od dawna da się powracać wspomnieniami do hitów 2D, a nawet 3D sprzed lat. Emulacja nowszych maszyn, typu PlayStation 2, pozostawała jednak w sferze marzeń. Play! chce niebawem to zmienić. Uruchamianie gier z PS2 możliwe jest na komputerach od dłuższego już czasu i to z porządną prędkością, więc w miarę nowy projekt, jakim jest wieloplatformowy Play!, na PC miał małe…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.