r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plex for Android

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

Plex for Android to mobilna wersja aplikacji Plex Media Player. Podobnie jak desktopowa edycja, daje ona dostęp do biblioteki multimediów zgromadzonych na naszym serwerze, ale także odtwarzanie plików przechowywanych na pamięci urządzenia . Zgromadzone pliki możemy przeglądać na urządzeniu mobilnym, wystarczy tylko dostęp do sieci. Jednak by uzyskać pełną funkcjonalność, należy skorzystać z płatnej subskrypcji.

Niestety, w darmowej wersji nałożone są ograniczenia na odtwarzanie mediów z naszego serwera z Plex Media Server. Jesteśmy ograniczeni do minuty danego utworu czy wideo, a na zdjęcia nakładany jest znak wodny. Aplikacja w bezpłatnej edycji lepiej więc sprawdzi się w zdalnym sterowaniu desktopowym programem.

Po wykupieniu subskrypcji zyskujemy przydatne funkcje, w tym automatycznie konwertowanie w powietrzu plików na format, który będzie obsługiwany przez dane urządzenie. Będziemy mogli dzielić się plikami ze znajomymi i rodziną. Dodatkowo pojawi się opcja synchronizacji danych, by na smartfonie lub tablecie mieć do nich dostęp nawet w trybie offline.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy Plex z obsługą lokalnych plików wideo na Androidzie

2
14.06.2017  •  Maciej Olanicki

Plex to odtwarzacz, którego kojarzyć można przede wszystkim z obsługą plików wideo przechowywanych na serwerach i możliwością synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami różnej klasy. Właśnie wydana została nowa wersja programu na Androida. Przynosi ona ważną nowość: odtąd za pomocą Plexa można także odtwarzać pliki przechowywane lokalnie, na pamięci samego urządzenia mobilnego. Nie jest już zatem konieczne wykorzystywanie dwóch androidowych odtwarzaczy: jednego do wideo przechowywanego na serwerze i drugiego do plików ze smartfonu. Aby skorzystać z nowej funkcji (oznaczonej wciąż jako…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.