Plex for Android Plex for Android 8.15.1.23935

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plex for Android to mobilna wersja aplikacji Plex Media Player. Podobnie jak desktopowa edycja, daje ona dostęp do biblioteki multimediów zgromadzonych na naszym serwerze, ale także odtwarzanie plików przechowywanych na pamięci urządzenia . Zgromadzone pliki możemy przeglądać na urządzeniu mobilnym, wystarczy tylko dostęp do sieci. Jednak by uzyskać pełną funkcjonalność, należy skorzystać z płatnej subskrypcji.

Niestety, w darmowej wersji nałożone są ograniczenia na odtwarzanie mediów z naszego serwera z Plex Media Server. Jesteśmy ograniczeni do minuty danego utworu czy wideo, a na zdjęcia nakładany jest znak wodny. Aplikacja w bezpłatnej edycji lepiej więc sprawdzi się w zdalnym sterowaniu desktopowym programem.

Po wykupieniu subskrypcji zyskujemy przydatne funkcje, w tym automatycznie konwertowanie w powietrzu plików na format, który będzie obsługiwany przez dane urządzenie. Będziemy mogli dzielić się plikami ze znajomymi i rodziną. Dodatkowo pojawi się opcja synchronizacji danych, by na smartfonie lub tablecie mieć do nich dostęp nawet w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!