r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PocketStrafe 1.6-full

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Stworzona przez małe studio Cool Front aplikacja PocketStrafe ma zwiększyć doświadczenia płynące podczas korzystania z urządzeń VR. Twórcy postanowili przenieść do gier także ruch naszych nóg, wykorzystując do tego smartfona. Aplikację instalujemy na naszym smartfonie, łączymy się z oprogramowaniem na komputerze, wkładamy do kieszeni i możemy już biegać po wirtualnym świecie.

Galeria programu

Niestety bieganie sprowadza się do wykonywania ruchów w miejscu. Nie jest to więc najlepszego rozwiązanie, odczuwalnie gorsze od profesjonalnych bieżni dla VR. Jednak jest także znacznie tańsze – musimy zapłacić tylko za samą aplikację, która jest tania, a smartfona prawdopodobnie większość już posiada. Dodatkowo, takie bieganie w miejscu, wydaje się być ciekawsze od naciskania fizycznego przycisku by postać wykonała krok do przodu.

Obecnie PocketStrafe kompatybilny jest Oculus Rift i HTV Vive, a łączność odbywa się z wykorzystaniem sieci Wi-Fi, nie musimy więc korzystać z żadnych dodatkowych kabli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.