r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pogo Pug

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pogo Pug to platformowa zręcznościówka opowiadająca historię pewnego mopsa chcącego spróbować swych sił w poruszaniu się na drążku pogo. Główny nacisk skierowany został tu na zręczność odsuwając na dalszy plan klasyczne dla tego gatunku zapadnie, windy czy inne teleportery.

Podstawą rozgrywki i zarazem główną atrakcją w całej zabawie jest umiejętne sterowanie skoczkiem pogo. Ważny jest kąt nachylenia odbicia oraz jego siła. Pewnym utrudnieniem dla gracza jest opóźnienie następujące w trakcie kierowania urządzeniem, trzeba je uwzględniać za każdym razem, zwłaszcza przy bardziej precyzyjnych akrobacjach.

Nie zabraknie także innych przeszkadzajek utrudniających szybkie dotarcie do wyjścia z planszy. Urozmaiceniem dla ciągłego odbijania się i przeskakiwania są zręcznościowe zadania, których wykonanie dodaje do pogo kija specjalne turbo, dzięki czemu możliwe staje się dotarcie do kolejnych etapów gry.

Wraz z trwaniem rozgrywki poziom trudności oczywiście wzrasta, wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a w każdym kolejnym układzie czekają coraz bardziej karkołomne zadania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale robiącą dobre wrażenie oprawą audiowizualną, zwłaszcza ścieżka dźwiękowa nastraja optymistycznie przypominając jednocześnie jakiś przebój z radia… ;-). Na pewno warto zagrać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Pogo Pug na weekend, czyli mops na patyku. Bez obaw, krzywda mu się nie dzieje

2
11.02.2017  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Pogo Pug – platformową zręcznościówkę opowiadającą historię pewnego mopsa chcącego spróbować swych sił w poruszaniu się na drążku pogo. Główny nacisk skierowany został tu na zręczność odsuwając na dalszy plan klasyczne dla tego gatunku zapadnie, windy czy inne teleportery. Podstawą rozgrywki i zarazem główną atrakcją w całej zabawie jest umiejętne sterowanie skoczkiem pogo. Ważny jest kąt nachylenia odbicia oraz jego siła. Pewnym utrudnieniem dla gracza jest opóźnienie następujące w trakcie kierowania urządzeniem, trzeba je uwzględniać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.