Pogoda ICM Pogoda ICM 1.5.6

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pogoda ICM to estetyczna aplikacja, dostarczająca dokładne, liczbowe dane pogodowe z serwisu meteo.pl. Cenioną w Polsce prognozę prognozę numeryczną zobaczymy jednak nie w postaci wykresów (meteogramów), ale jako czytelne wartości liczbowe.

Aplikacja umożliwia sprawdzenie aktualnych warunków pogodowych i prognozy w bieżącej lokalizacji, przy użyciu wskazań GPS smartfonu. Ponadto można dodać do listy swoje ulubione i często odwiedzane miasta. Nie zabrakło możliwości dodania do ekranu domowego widżetu z prognozą dla wybranego położenia.

Aplikacja po uruchomieniu podaje informacje aktualne, a więc temperaturę, temperaturę odczuwalną, wilgotność, prędkość i kierunek wiatru, ciśnienie atmosferyczne, zachmurzenie i zamglenia. Po przejściu niżej możemy ponadto zapoznać się z ostrzeżeniami i komentarzem synoptyka, opublikowanym przez ICM. Poniżej znajduje się precyzyjna prognoza godzina po godzinie, oznaczona czytelnymi piktogramami. Po dotknięciu takiego wpisu możemy zobaczyć więcej informacji, łącznie ze słownym opisem warunków pogodowych.

W ustawieniach możemy zmienić jednostki miar.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!