r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poke Radar find Pokémon nearby 1.2.3

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Poke Radar to aplikacja dla miłośników gry Pokemon GO. Aplikacja zbiera informacje na temat tego, gdzie znajdują się jakie Pokemony, od graczy i na tej podstawie pokazuje na mapie prawdopodobne siedliska konkretnych gatunków.

Galeria programu

Poke Radar działa tak dobrze, jak jego użytkownicy. Po spotkaniu Pokemona należy oznaczyć gatunek, a lokalizacja zostanie zapisana na podstawie wskazań GPS-u. Niestety nie można oznaczyć Pokemonów „na odległość”. Zgłoszenia są anonimowe.

Zgłoszenia wszystkich użytkowników będą widoczne na mapie. Każdy może też przejrzeć swoje zgłoszenia.

Aplikacja wyświetla sporo uciążliwych reklam i działa tak dobrze, jak jej użytkownicy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

5. Jak zdobywać wyposażenie? Gdzie są Pokestopy?

0
ROZRYWKA 14.07.2016 | Anna Rymsza

Przedmioty potrzebne w grze zdobędziesz awansując na kolejne poziomy, ale podstawowym ich źródłem są pokestopy. Na mapie są oznaczone niebieskimi wieżami, które rozkładają się, gdy dojdziesz dostatecznie blisko. Pokestopy zostały umieszczone dość równomiernie. Należy ich szukać przy muralach, rzeźbach i zabytkach. Warto iść do centrum miasta, bo tam na pewno sporo się dzieje. Cel pomoże wybrać mapa do gry Ingress, po której Pokemon GO odziedziczył punkty. By uzyskać dostęp do mapy trzeba pobrać Ingress (Android, iOS) i założyć konto, a następnie zalogować się tymi samymi danymi na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.