Polecamy transmisję online z IBM Forum IT

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już w poniedziałek, 14 marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Forum IT.

Forum IT to największa konferencja technologiczna, jaką organizuje firma IBM w Polsce. Konferencja składa się z sesji tematycznych oraz pokazów technologii na żywo, które są odpowiedzią na aktualne trendy oraz sytuację rynkową klientów. Przedstawiciele IBM będą poruszać tematy związane z bezpieczeństwem, popularną ostatnio tematyką cloud computingu, optymalizacją, wirtualizacją czy zarządzeniem informacją. W tym roku odbędzie się już siódma edycja Forum IT. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

Z uwagi na duże zainteresowanie konferencją rejestracja została już zamknięta, ale nie wszystko jeszcze stracone. Każdy będzie mógł bezpłatnie wziąć dział w konferencji za pośrednictwem transmisji online. Aby zagwarantować sobie taką możliwość, należy wcześniej się zarejestrować.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych