r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska wersja AutoCAD 2010 już dostępna

Strona główna Aktualności

O autorze

Autodesk ogłosił, że polska wersja AutoCAD 2010 - jednego z najpopularniejszych rozwiązań do projektowania i przygotowywania dokumentacji jest już dostępna. Dostępna jest także cała rodzina oprogramowania AutoCAD 2010, dedykowanego dla poszczególnych branż, a także AutoCAD LT 2010 do rysowania i detailingu.

W nowej wersji pełnego AutoCADa 2010 wprowadzono ułatwienia w obsłudze narzędzi do projektowania powierzchni, krawędzi i kształtów modeli. Poprawiono opcję przyciągania i pozycjonowania modeli względem siebie. Autodesk poprawił także możliwość drukowania modeli trójwymiarowych przy pomocy dedykowanych temu drukarek 3D. Ponadto w najnowszej wersji AutoCADa (także w jego tańszej ale ograniczonej funkcjonalnie edycji LT) udoskonalono obsługę importu i eksportu formatu plików PDF, które mogą być współdzielone pomiędzy pracownikami, rozszerzono pakiet narzędzi ("Dopasuj", "Odnośnik zewnętrzny" czy "Atrybut bloku") służących do pracy w dwóch wymiarach. Najnowsze wersje oferują ponadto zgodność z 64-bitowymi edycjami systemu Windows.

Najnowsza wersja AutoCAD 2010 dostępna jest u Autoryzowanych Sprzedawców Autodesk. Autodesk udostępnia także wersje testowe niemal wszystkich aplikacji z rodziny AutoCAD, o czym pisaliśmy w zeszłym miesiącu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.