Poseidon for UML Community Edition 8.0

Strona główna Windows Programowanie Projektowanie oprogramowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Poseidon for UML to zaawansowane narzędzie do projektowania, analizowania i dokumentowania oprogramowania. Posiada intuicyjny interfejs i mnóstwo skrótów dzięki którym można szybko i wygodnie tworzyć schematy i diagramy UML. Poseidon for UML od wersji 5.0 jest w pełni zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Ponad to aplikacja oferuje drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz bardzo dobry generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Aby otrzymać klucz pozwalający na uruchomienie wersji testowej programu, należy dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta. Wersja testowa będzie działać do 30 dni i ma ograniczoną możliwość zapisywania diagramów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Eminem145   1 #4 04.11.2011 19:27

pytanie do Yeti, Czy te programy ktore wymieniles mozna sciagnac legalnie bez licenjci i bez wersji testowych? Czy trzeba wykupic jakis klucz licencyjny?

  #3 27.10.2011 10:02

MagicDraw UML
Star UML
Toad Data Modeler
Visual Paradigm for UML - Community Edition
Edraw Max

  #2 13.12.2009 00:10

Nie polecam, wykupiłem licencje i okazuje się że nie ma żadnego wsparcia (znalazłem błędy, support na zgłoszenia nie reaguje), wsparcie dla UML2 nie jest pełne i wielu rzeczy brakuje, interfejs użytkownika niezbyt wygodny

  #1 04.01.2008 14:38

Zajmuję się projektowaniem, więc myślę, że mogę oprócz już wymienionych podać jeszcze kilka programów, które redakcja może umieścić, lub przynajmniej się nimi zainteresować:
- Sparx Systems Enterprise Architect,
- IBM Rational Software Architect i inne,
- PowerBuilder
- ArgoUML
To raptem kilka, ale te są dość popularne. Kolejność tutaj jest przypadkowa.
Jak komuś jeszcze się coś wspomni, to proszę o dopisanie.