r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poseidon for UML Community Edition 8.0

Strona główna Windows Programowanie Projektowanie oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Poseidon for UML to zaawansowane narzędzie do projektowania, analizowania i dokumentowania oprogramowania. Posiada intuicyjny interfejs i mnóstwo skrótów dzięki którym można szybko i wygodnie tworzyć schematy i diagramy UML. Poseidon for UML od wersji 5.0 jest w pełni zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Ponad to aplikacja oferuje drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz bardzo dobry generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Aby otrzymać klucz pozwalający na uruchomienie wersji testowej programu, należy dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta. Wersja testowa będzie działać do 30 dni i ma ograniczoną możliwość zapisywania diagramów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Eminem145   1 #4 04.11.2011 19:27

pytanie do Yeti, Czy te programy ktore wymieniles mozna sciagnac legalnie bez licenjci i bez wersji testowych? Czy trzeba wykupic jakis klucz licencyjny?

  #3 27.10.2011 10:02

MagicDraw UML
Star UML
Toad Data Modeler
Visual Paradigm for UML - Community Edition
Edraw Max

  #2 13.12.2009 00:10

Nie polecam, wykupiłem licencje i okazuje się że nie ma żadnego wsparcia (znalazłem błędy, support na zgłoszenia nie reaguje), wsparcie dla UML2 nie jest pełne i wielu rzeczy brakuje, interfejs użytkownika niezbyt wygodny

  #1 04.01.2008 14:38

Zajmuję się projektowaniem, więc myślę, że mogę oprócz już wymienionych podać jeszcze kilka programów, które redakcja może umieścić, lub przynajmniej się nimi zainteresować:
- Sparx Systems Enterprise Architect,
- IBM Rational Software Architect i inne,
- PowerBuilder
- ArgoUML
To raptem kilka, ale te są dość popularne. Kolejność tutaj jest przypadkowa.
Jak komuś jeszcze się coś wspomni, to proszę o dopisanie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.