r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PowerPoint Mobile

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie prezentacji i demonstracji

PowerPoint Mobile to uproszczona wersja aplikacji do tworzenia prezentacji multimedialnych z pakietu Microsoft Office. Wersja ta jest aplikacją uniwersalną przeznaczoną dla użytkowników korzystających z tabletów z Windows 10, a także osób posiadających aktywną subskrypcję Office 365.

Program posiada wszystkie opcje, które są niezbędne do tworzenia prostych prezentacji multimedialnych – obsługuje slajdy, umożliwia zapisywanie notatek, a także komentarzy. Za sprawą interfejsu wstążki znanego z pełnego pakietu Office użytkownik może szybkie zmienić układ zawartości, sformatować ją przy pomocy podstawowych opcji, a także dodać listy numerowane i punktowe.

r   e   k   l   a   m   a

Prezentacje mogą zawierać tabele, elementy SmartArt, pola tekstowe, wybrane kształty, a także dołączane z innych źródeł obrazy. Dostępne są także opcje przejść, w których ustawimy animacje pomiędzy poszczególnymi slajdami. W razie potrzeby użytkownik nie musi tworzyć prezentacji zupełnie od podstaw – po uruchomieniu programu może on skorzystać z kilku gotowych szablonów, które wystarczy następnie wypełnić treścią.

Aplikacja jest dostępna w sklepie Windows 10 i udostępniana za darmo. Wyświetlanie plików i większość opcji edycyjnych jest dostępna bezpłatne dla osób korzystających z urządzeń o ekranach 10,1” i mniejszych, lecz tylko do zastosowań niekomercyjnych. Inni użytkownicy musza wykupić subskrypcję na Office 365, aby korzystać z tej aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Word Viewer wycofany, wkrótce Excel i PowerPoint – czym je zastąpić?

55
OPROGRAMOWANIE 20.11.2017 | Oskar Ziomek

Darmowe aplikacje Microsoftu do wyświetlania dokumentów stworzonych w pakiecie Microsoft Office odchodzą na emeryturę. Już od tego miesiąca zablokowana zostanie możliwość pobierania programu Word Viewer i wstrzymane dalsze aktualizacje bezpieczeństwa, a od kwietnia 2018 roku taki sam los czeka Excel Viewera oraz PowerPoint Viewera. To informacje, które wyczytać można w szczegółach o programach, podczas pobierania ich ze strony Microsoftu. Chociaż obok informacji technicznych nie pojawia się wyjaśnienie o podjętej decyzji, nie ulega raczej wątpliwości, że programy stały się po prostu nieco…

Dotyku się nie boimy: Office Mobile dla Windows 10 dostępny w wersji finalnej

19
OPROGRAMOWANIE 30.07.2015 | Łukasz Tkacz

Windows 10 nie jest jedyną nowością, jaką dostarcza nam Microsoft. W sklepie wbudowanym w najnowszym systemie znajdziemy już stabilne wersje aplikacji wchodzących w skład mobilnej wersji pakietu Office: Worda, Excela, PowerPointa, a także OneNote. Warto wypróbować te aplikacje uniwersalne, choć są one dostępne tylko dla niektórych. Programy te są rozwijane już od jakiegoś czasu i korporacja sukcesywnie je aktualizowała. W ostatnim czasie z ich nazwy zniknął dopisek „Preview”, ale zgodnie z oficjalnym stanowiskiem Microsoftu, dopiero teraz mamy możliwość korzystania z ich stabilnych wersji.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 20.07.2016 17:11

@darek719: Dokładnie, Fajnie to wygląda, ale to jeszcze nie to.

darek719   41 #1 10.10.2015 10:42

nie jest źle ale jak mam zrobić dobrą prezentacje i szybko to wole włączyć komputer :p

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.