r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pozazdrościli Nju? Plus chce zdobyć młodych Plushem

Strona główna AktualnościBIZNES

Rok akademicki już niemalże za pasem, można więc było spodziewać się nowej oferty telekomunikacyjnej skierowanej do młodych osób. Plus już od jutra rusza ze swoją nową ofertą – Plush, która wyraźnie chce konkurować z propozycją Nju od Orange.

Według Plusa, młodzież powinna pisać, dzwonić i korzystać z Sieci bez żadnych limitów i podpisywania umów. Stąd pomysł stworzenia oferty Plush, skierowanej do wszystkich tych, którzy korzystają z usług na kartę. Sieć w swoich reklamach obiecuje możliwość wysyłania SMS-ów i wykonywania połączeń bez żadnych limitów i dodatkowych opłat. W rzeczywistości oferta nie jest jednak tak korzystna, jak to zapowiada Plus.

Klient może zdecydować się na ofertę nielimitowanych rozmów, SMS-ów i pakiet ruchu sieciowego wielkości 0,5 GB w cenie 35 złotych na 30 dni. Propozycja z samymi rozmowami i wiadomościami jest o pięć złotych tańsza, zaś za 25 złotych możemy tylko dzwonić bez ograniczeń przez 30 dni. Istnieje także możliwość wyboru 2 GB pakietu ruchu sieciowego oraz wiadomości SMS za 15 złotych na 30 dni.

r   e   k   l   a   m   a

Zdecydowaną wadą oferty jest limitowana ważność konta, zależna od wartości doładowania. W sieci Nju nasz numer jest ważny bezterminowo, wystarczy jedynie raz doładować konto i nie trzeba się martwić, że nasze środki kiedyś przestaną być ważne lub ktoś nie będzie w stanie się do nas dodzwonić. Plush przegrywa także w kwestii pakietów ruchu sieciowego. Konkurencyjna oferta Nju pozwala nam uzyskać dodatkowe 3 GB po wydaniu 19 złotych na Internet. Jedyne co może martwić w ofercie konkurencji to powtarzające się awarie Sieci (o zgłoszeniach awarii można poczytać między innymi na Facebooku). Za wcześnie jednak by mówić czy podobna sytuacja nie będzie miała miejsca także w Plush, szczególnie przy uwzględnieniu ostatnich awarii Plusa, które można cały czas sprawdzać na mapie dostępu sieci.

Oficjalna strona oferty zacznie działać już jutro.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.