r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Praca i praktyki studenckie w redakcji

Strona główna Aktualności

Tytuł w zasadzie mówi już wszystko - mamy dwie propozycje dla osób z Wrocławia, ofertę pracy w nowej siedzibie redakcji we Wrocławiu oraz wakacyjne praktyki dla studentów.

Do pracy na pełen etat szukamy osób ze sporą wiedzą i doświadczeniem zawodowym z zakresu wdrożeń, obsługi, konserwacji i wsparcia systemów operacyjnych, głównie klienckich wersji systemów Windows, oraz szeroko pojętego oprogramowania użytkowego. Mile widziane doświadczenie serwisanta lub pracy w charakterze pomocy technicznej. Zainteresowanych, którzy czują się na siłach, prosimy przysyłać zgłoszenia na adres praca@dobreprogramy.pl. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w ciekawym miejscu, z wyjątkowo zgranym zespołem oraz z niekonwencjonalnymi wyzwaniami.

Równolegle i całkowicie niezależnie chcielibyśmy też zaoferować studentom z Wrocławia możliwość odbycia praktyk w siedzibie redakcji. To doskonała okazja, by przekonać się, jak wygląda praca wydawcy dużego serwisu internetowego, nabrać doświadczenia i pierwszych szlifów zawodowych, zyskać atrakcyjny wpis w CV, a potencjalnie nawet otrzymać propozycję pracy w naszym zespole. Zapraszamy studentów kierunków technicznych lub dziennikarskich, którzy pasjonują się tematyką nowych technologii, do nadsyłania zgłoszeń na adres praktyki@dobreprogramy.pl - napiszcie coś o sobie oraz przekonajcie nas, dlaczego warto wybrać właśnie Was.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.