Pracuj.pl Pracuj.pl 4.37.7

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pracuj.pl to oficjalna aplikacja bardzo popularnego serwisu internetowego, w którym możemy znaleźć rozmaite oferty zatrudnienia.

Dla każdego

Niezależnie od tego, czy planujesz sobie jedynie dorobić do pensji, czy też szukasz firmy, która zagwarantuje ci umowę o pracę, powinieneś zapoznać się z ogłoszeniami w aplikacji Pracuj.pl, bowiem znajdziesz tu prace stałe i tymczasowe, w domu oraz w biurze, dla osób ze średnim wykształceniem czy też po studiach. To oczywiście nie wszystko, bo poszukiwani są specjaliści w rozmaitych dziedzinach, a ponadto jest ogromny popyt na szeregowych pracowników z możliwością awansu na wyższe szczeble kariery zawodowej.

Wbudowana wyszukiwarka

Nie musisz przeglądać wszystkich ofert – wpisz, jakie stanowisko cię interesuje i sprawdź, gdzie możesz złożyć CV i list motywacyjny lub po prostu wysłać wiadomość do potencjalnego pracodawcy. Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł na bieżąco monitorować status rekrutacji, więc dowiesz się, czy masz szansę na znalezienie zatrudnienia w wybranej przez siebie firmie.

Powiadomienia

Oferty rekomendowane to specjalna funkcja, która sprawia, że korzystając z Pracuj.pl łatwiej będzie ci znaleźć odpowiednie ogłoszenia. Możesz ponadto zdefiniować kryteria wyszukiwania, by aplikacja wyświetliła powiadomienie w momencie, gdy w bazie danych serwisu Pracuj.pl pojawią się oferty spełniające twoje wymagania (np. w kwestii miejsca zatrudnienia, godzin pracy czy też zarobków).

Najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja serwisu Pracuj.pl
  • znajdź pracę stałą lub tymczasową
  • przeglądaj wszystkie ogłoszenia lub wyszukaj interesujące cię oferty
  • otrzymuj powiadomienia
  • przejrzysty interfejs użytkownika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!