r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PreVa 1.3

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PreVa to wyśmienita kosmiczna strzelanina z widokiem pierwszej osoby utrzymana w klimacie japońskiego anime.

Fabuła gry nawiązuje do konfliktu zbrojnego jaki nastąpił w nieokreślonej przyszłości pomiędzy Rządem Zjednoczonej Ziemi dążącym do konsolidacji całego Świata w jeden organizm pod jednymi rządami, a grupą Niezależnego Sojuszu Aliantów sprzeciwiającą się mocno tej koncepcji.

r   e   k   l   a   m   a

Gracz stając po stronie zwolenników ogólnoświatowej federacji pomaga odzyskać skradzione przez aliantów prototypy wielkich zbrojnych robotów sterowanych przy pomocy ludzkich mięśni. Walki maszyn odbywają się w różnych sceneriach, na niezaludnionych, oddalonych w kosmosie planetach, następnie w założonych na nich bazach, w samej przestrzeni kosmicznej jak i w opuszczonych już dawno przez ludzkość współczesnych nam miastach.

Gra polega na tym, by wyeliminować z układu wszystkich wrogów i jednocześnie zachować jak najwyższy poziom życia. W celu ochrony przed ogniem nieprzyjaciela korzystamy w funkcji zasłony, dzięki której jesteśmy w stanie dotrwać do końca rozgrywki. Niejednokrotnie pomagają nam żołnierze walczący z nami ramię w ramię, wówczas wrogie roboty odwracają swoją uwagę od naszej jednostki, a my możemy skupić się na odpowiednim wykorzystaniu wszystkich atrybutów gry zespołowej.

PreVa prezentuje dobrą oprawę graficzną, dynamizm akcji i wiele innych świetnych efektów wizualnych wpływających zarówno na atrakcyjność rozgrywki jak i wysoki stopień grywalności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 20.08.2011 09:37

A jakie to ma wymagania?
Jak zwykle pobierz i się przekonaj.... 530 MB

  #1 19.08.2011 20:38

Możecie podawać wymagania? Ułatwiło by mi to sprawę działania gier na moim kompie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.