r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera South Park: The Stick of Truth przesunięta na marzec

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kolejna po Watch Dogs gra wydawana przez Ubisoft zalicza obsuwę. Zapowiadane dopiero co na 13 grudnia South Park: The Stick of Truth pojawi się jednak na początku marca. Produkt po prostu nie spełniłby założeń firmy, jeśli faktycznie miałby wejść do sklepów w pierwotnie planowanym terminie. Zbyt optymistycznie niestety podchodziło się do faktycznego stanu ukończenia projektu przejętego po głośnym upadku THQ.

Ubisoft przyznaje, że w ręce firmy trafiła gra, którą spodziewano się tylko domknąć, rozreklamować i z uśmiechem na ustach rozpowszechnić, ale rzeczywistość była inna. Należało w wielu aspektach zwyczajnie South Park przemyśleć na nowo, a zmiany zaszły ostatecznie tak daleko, że Gwiazdkowa premiera została w końcu wykluczona. Twórcy kontrowersyjnego serialu, doradzający przy Stick of Truth, się na Ubi nie gniewają, bo sami chcą jak najlepszego, zgodnego z pierwowzorem dzieła.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.