r   e   k   l   a   m   a
reklama

Premiera South Park: The Stick of Truth przesunięta na marzec

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kolejna po Watch Dogs gra wydawana przez Ubisoft zalicza obsuwę. Zapowiadane dopiero co na 13 grudnia South Park: The Stick of Truth pojawi się jednak na początku marca. Produkt po prostu nie spełniłby założeń firmy, jeśli faktycznie miałby wejść do sklepów w pierwotnie planowanym terminie. Zbyt optymistycznie niestety podchodziło się do faktycznego stanu ukończenia projektu przejętego po głośnym upadku THQ.

Ubisoft przyznaje, że w ręce firmy trafiła gra, którą spodziewano się tylko domknąć, rozreklamować i z uśmiechem na ustach rozpowszechnić, ale rzeczywistość była inna. Należało w wielu aspektach zwyczajnie South Park przemyśleć na nowo, a zmiany zaszły ostatecznie tak daleko, że Gwiazdkowa premiera została w końcu wykluczona. Twórcy kontrowersyjnego serialu, doradzający przy Stick of Truth, się na Ubi nie gniewają, bo sami chcą jak najlepszego, zgodnego z pierwowzorem dzieła.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial