Gotowi na wojnę w przyszłości? Nowe Call of Duty już w sklepach

Gotowi na wojnę w przyszłości? Nowe Call of Duty już w sklepach

04.11.2014 09:43, aktual.: 04.11.2014 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gracze przez lata przyzwyczaili się już, że listopad upływa im pod znakiem wirtualnych wojen w kolejnych odsłonach serii Call of Duty. Activision ma w swoich rękach niezwykle popularną markę, którą na zmianę rozwijają już trzy studia. Do docenianych zespołów Treyarch oraz Infinity Ward dołączyło teraz także Sledgehammer Games, które zabiera nas w przyszłość. Advanced Warfare właśnie trafiło do sklepów na PC oraz konsole.

To przy okazji pierwszy owoc polityki przestawienia się na zmianę ekipy prowadzącej co trzy lata, dzięki czemu kolejne części, tworzone teraz na spokojnie, reprezentować mają naprawdę wysoki poziom. Profesjonalizm podejścia do sprawy ma podkreślać uznany w świecie aktor Kevin Spacey, wcielający się w Jonathana Ironsa, mądrą głowę potężnej korporacji Atlas, największej prywatnej firmy wojskowej na świecie. Podlegli mu najemnicy, biorący udział w akcjach wojskowych na całym globie, wyposażeni są w najnowsze zdobycze techniki. Największy nacisk kładzie się na egzoszkielety, znacznie zwiększające zdolności bojowe jednostek (wytrzymałość, siła, wysokie skoki), a poza bronią konwencjonalną, pojawia się tu także oręż rodem z filmów science-fiction. Tym samym znacznie zmienia się również podejście do tematu rozgrywki wieloosobowej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Call of Duty: Advanced Warfare zostało wydane na Xboksa 360, One, PlayStation 3, PS4, a także komputery. Po raz kolejny nabywcy cyfrowych wersji gry na konsole starej generacji mają możliwość pobrania za darmo ich edycji na potężniejszy sprzęt z danej rodziny, a zakupione dodatki będą między nimi kompatybilne. Sony umożliwia także ściągnięcie bezpłatnie wersji PS3 w przypadku posiadania nowszej, więc tutaj program działa też wstecz. Promocja trwa do 31 marca. Jeśli ktoś jest olbrzymim fanem marki to powinien mieć na względzie, że kolejne paczki DLC w pierwszej kolejności pojawiać się będą na Xboksach. Chodzi na szczęście ponownie tylko o czasową wyłączność.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Activision naturalnie idzie z trendem i tytuł doczekał się swojej aplikacji towarzyszącej na urządzenia przenośne. Daje ona szybki dostęp do opcji edycji emblematów, zarządzania własną postacią online oraz klanem, śledzenia postępów w rywalizacji z innymi grupami, a przy okazji używając oprogramowania odblokujemy dodatkowe wyposażenie w grze właściwej. Do tego dochodzą pewne funkcje społecznościowe.

The Call of Duty®: Advanced Warfare Companion App Trailer

Koszt standardowych edycji konsolowych to około 200 złotych w porównaniu do 120 w przypadku pudełkowego wydania PC, oferującego znacznie lepszej jakości grafikę na współczesnych zestawach komputerowych. Do nabycia są również wzbogacone o liczne dodatki, ale przez to droższe wersje Atlas Limited i Atlas Pro Edition Advanced Warfare.

Minimalne wymagania gra ma następujące:

64-bitowy Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1Procesor Intel Core i3-530 2.93 GHz lub AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz6 GB RAMKarta graficzna GeForce GTS 450 1GB lub ATI® Radeon HD 5870 1GB55 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zaleca się jednak komputer z procesorem na Intel Core i5-2500K 3.30GHz oraz kartą graficzną GeForce GTS 760 4GB.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)