reklama

Premiera Windows Phone 7 jeszcze w sierpniu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Możliwe, że premiera najnowszego systemu dla smartfonów Microsoftu odbędzie się nieco wcześniej niż przypuszczano. Przewiduje się, że będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Według informacji podanych pod koniec czerwca przez Kostata Malliosa z Microsoftu, WP7 będzie miał swoją premierę w październiku. Do sklepów natomiast pierwsze telefony z tym systemem trafią dopiero przed Świętami tego roku. Możliwe jednak, że premiera oprogramowania zostanie nieco przesunięta, na ostatnie dni sierpnia - informuje Neowin. Zdaniem serwisu australijski wydział Microsoftu przygotowuje się do premiery WP7 pod koniec tego miesiąca. Miałoby to oznaczać, że firma przygotowuje się do wcześniejszego zaprezentowania systemu dla smartfonów, niż to wcześniej planowano.

O zbliżającej się premierze miałyby też świadczyć coraz liczniejsze przecieki trafiające do Internetu. Tylko w zeszłym tygodniu do Sieci przedostały się zrzuty ekranu sklepu z aplikacjami dla WP7. Informowaliśmy też o testach systemu wśród deweloperów. Oprócz tego pojawiają się wiadomości o kolejnych smartfonach z zainstalowanym WP7. W ten sposób Microsoft stara się podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą swojego oprogramowania. O tym, czy WP7 spełni oczekiwania klientów, być może przekonamy się już niebawem.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama