Pro Pinball 1.2.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pro Pinball to mobilne wydanie klasyki flipperów dobrze znane posiadaczom komputerów PC. Oryginalne wydanie pochodzi z roku 1997 i do tej pory potrafi zaskoczyć jakością odwzorowania fizyki stołu jak i kuli.

Gra w wersji darmowe oferuje nam jeden stół z odgórnym limitem punktów które możemy uzyskać. Aby się go pozbyć musimy zapłacić 3 euro. Za 7 euro możemy odblokować dodatkowe elementy takie jak tryb operatora. Nie są te ceny niskie, zwłaszcza że jak już wspominaliśmy, w Pro Pinball czeka na nas tylko jeden stół.

Przy rozpoczęciu gry zostaniemy poproszeni o założenie konta, bądź też zalogowanie się na już istniejące. Dzięki temu będziemy mogli rywalizować w globalnym rankingu. Możemy z tego zrezygnować i grać jako gość. Pomimo upływu lat Pro Pinball wciąż wygląda bardzo dobrze, nawet na mniejszych ekranach. Flippery to gatunek, który nie traci przy sterowaniu ekranem dotykowym. Oczywiście nie zastąpi wrażeń z prawdziwego stołu, ale dzięki dobrej fizyce, zabawa i tak jest wciągająca. Od całości poziomem wykonania odbiega jedynie menu. Gra w podstawowej wersji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza