Project Reality: Battlefield 2 1.5.0.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Fanowskim modyfikacjom gier bardzo często udaje się po latach uniezależnić od plików tytułu, dla którego je stworzono, czyli po prostu stać się w samodzielnymi produkcjami. Darmowa strzelanka Project Reality: Battlefield 2 rozpoczynała żywot właśnie jako zestaw dodatków dla popularnego sieciowego hitu wydawanego przez Electronic Arts, by potem rozwijać się już osobno. Propozycja ta pozostaje jedną z popularniejszych.

Gra stawia na realizm działań wojennych. Podjęto się nie tylko doszlifowania oprawy graficznej oraz udźwiękowienia, ale popracowano przede wszystkim nad wiarygodnym systemem oddawania strzałów, stworzonym na bazie danych balistycznych. Rozgrywki sieciowe cieszą z uwagi na masowe działania z udziałem nawet setki graczy, a do tego na niezwykle rozległych polach boju. Nie zabrakło pojazdów, samolotów i helikopterów.

Pokierujemy wojakami z takich krajów jak Polska, USA, Wielka Brytania, Rosja, Izrael, Chiny czy Kanada. Oczywiście posługiwać przyjdzie się bronią wzorowaną na istniejącej, a też podobnie jest z ciężkim sprzętem. Z uwagi na rozległość działań, zabawa skrojona została głównie pod zgrane drużyny. W pojedynkę niewiele się zwojuje. Wciąż najważniejszy będzie niemniej czas reakcji plus celność, jak to w grach FPS bywa.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna 128 MB kompatybilna z directX 9.0c

Uwaga!

Gra jest dostępna do pobrania z sieci BitTorrent. Do tego trzeba mieć zainstalowanego klienta, na przykład qBittorrent. Pobrany zostanie obraz ISO z plikiem instalatora (EXE).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polskie Siły Zbrojne w darmowej grze wojennej na bazie sławnego Battlefielda 2

31
05.02.2018  •  Anna Rymsza

Na pewno słyszeliście o serii strzelanek Battlefield – w 2017 jedna z części gry była nawet reklamowana w polskiej telewizji. Jeśli jednak brakuje Wam w tej grze polskich akcentów, proponujemy zabawę w Project Reality: BF2 – darmową sieciową strzelankę, bazującą na Battlefieldzie 2. W wydanej właśnie wersji 1.5 do gry wprowadzone zostały Polskie Siły zbrojne. Polska frakcja trafiła do gry wraz z rodzimymi pojazdami wojskowymi (są oczywiście ciężarówki STAR i Rosomaki, Żbiki, Sokoły i Honkery) i używanymi przez nią modelami broni (UKM 2000). Umundurowanie i wyposażenie są bardzo dobrze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #1 05.02.2018 22:36

Jak macie problem z sedami i wolno się pobiera warto sprawdzić przez qbittorent powinno być lepiej :) Z tego co zauważyłem najczęstsze problemy mają ci co ze starej wersji Utorrent korzystają :) Pozdrowienia dla twórców tego moda :) Sporo serca widać w włożoną pracę :)

Autor edytował komentarz w dniu: 05.02.2018 22:37
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza