r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Projekty pod Linuksa zaczynają pojawiać się na Steam Greenlight

Strona główna Aktualności

Valve pracuje w pocie czoła, aby platformę Steam przenieść na systemy spod znaku pingwinka, równocześnie doglądając uruchomionej niedawno przez siebie „wylęgarni” projektów niezależnych twórców gier Steam Greenlight. Deweloperzy także czekają na start usługi w nowym ekosystemie i już zgłaszają pierwsze propozycje pod głosowanie, które jeśli zostaną zauważone oraz docenione, pojawią się kiedyś w cyfrowej wersji dla Linuksa.

Pośród 31 zaproponowanych na chwilę obecną w zakładce Linux gier, obok tytułów tworzonych przez mniejsze zespoły (acz uznanych już, jak chociażby Dead Cyborg), widnieją także dzieła z jak najbardziej komercyjnej serii Truck Simulator czy kontrowersyjny Postal 2 studia Running with Scissors. Warto odnotować, że niedawno zakończyła się pierwsza tura w przypadku gier zmierzających pod Windowsa, w ramach której wyłoniono 10 projektów do realizacji z Valve — jest wśród nich między innymi Black Mesa, przeróbka Half-Life na silniku Source.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.