r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocja na Adobe Creative Suite w sklepie CHStudio.pl

Strona główna Aktualności

Ciekawą promocję uruchomił internetowy sklep z oprogramowaniem CHStudio.pl, współpracujący z naszym vortalem.

Każda osoba lub firma która dokona zakupu pakietu Adobe Creative Suite dla Windows w wersji Standard lub Premium do dnia 14 października 2004 r. otrzyma w prezencie pięciodniowe szkolenie "Techniki DTP". Zakres szkolenia obejmuje programy Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat. Wartość szkolenia to 2260 zł netto.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić i wysłać otrzymany z zakupionym pakietem kupon na numer faksu (22) 678 36 41. Kupon należy wysłać w przeciągu 7 dni daty wystawienia faktury. Kupony przysłane po tym terminie nie upoważniają do wzięcia udziału w szkoleniu. Termin szkolenia zostanie uzgodniony telefonicznie. Szkolenie należy wykorzystać do 31 grudnia 2004 r.

Szkolenie odbywa się w Ośrodku Szkoleniowym Akademia IT Media. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie CHStudio.pl, a program szkolenia Techniki DTP zamieszczony jest na stronie Akademii IT Media.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.