reklama

Promocja na Steam i inne atrakcje z okazji QuakeCon 2013

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W Stanach Zjednoczonych rozpoczął się QuakeCon 2013, czyli kolejna edycja imprezy, na której gromadzą się wielbiciele produkcji firm Id Software, a także Bethesda Softworks. Z tej okazji nie mogło oczywiście zabraknąć specjalnych akcji. Przede wszystkim w sklepie Steam pojawiła się paczka przeszło 20 klasycznych gier, tak bardzo starych (Commander Keen), jak też całkiem świeżych (Dishonored) do nabycia w dosyć atrakcyjnej cenie niecałych 87 euro. Promocja potrwa do 5 sierpnia.

Dużo taniej można także w trakcie trwania QuakeCon nabyć gry Id na urządzenia przenośne z systemem iOS, na przestrzeni weekendu bezpłatnie wypróbować Quake Live w opcji Premium (na Facebooku i Twitterze gry rozdawane będą dodatkowo subskrypcje), a oficjalny sklep Bethesdy przewidział spore obniżki na różnorakie towary. Warto na pewno także śledzić strumienie wideo z imprezy na twitch.tv.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii