Promocja usługi multipakiet tp

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska

zapowiada wprowadzenie "niebawem" (na pewno w IV kwartale 2006 r.) zintegrowanej oferty "multipakiet tp". W ramach pakietu znajdą się takie usługi jak: dostęp do Internetu (opcje 512 lub 1024 kbit/s), połączenia VoIP, telewizja cyfrowa (Cyfra+) oraz wideo na życzenie. Dostępność telewizji cyfrowej zostanie rozszerzona poza Warszawę o Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Katowice.

W związku z promocją nowego zestawu usług TP S.A. organizuje imprezę Livebox Generation Show. W świetle zapowiedzi operatora będzie to piknik rodzinny, zwiedzanie Domu Przyszłości oraz koncert zespołu Duran Duran. Impreza odbędzie się 23 września 2006 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Wśród użytkowników neostrady tp, którzy wypełnią specjalny formularz rejestracyjny na stronie tp.pl, TP S.A. będzie co 15 min. rozdzielać 15 potrójnych wejściówek. Dodatkowo pierwszych 22 tys. osób, które po 21 sierpnia 2006 r. skorzysta z promocji livebox tp za 1,22 zł i wypełni formularz rejestracyjny na stronie tp.pl, otrzyma potrójne gwarantowane zaproszenie na imprezę.

© dobreprogramy
s