Cyfrowy Polsat wprowadza większe pakiety danych i nowe usługi

Cyfrowy Polsat wprowadza większe pakiety danych i nowe usługi
Redakcja

13.02.2018 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cyfrowy Polsat wprowadza 14 lutego zmiany w ofercie internetowej. W nowej odsłonie Internetz super zasięgiem LTE Plus i LTE Plus Advanced będzie dostępny w większych niż dotychczaspakietach danych w jeszcze niższych cenach. W ofercie pojawią się nowe pakiety GB, nowa usługa„Ochrona Internetu” – z której można korzystać na próbę nawet do 2 miesięcy bez opłat,możliwość zawarcia umowy na 12 miesięcy oraz dostępny od niedawna unikalny na polskim rynkuZestaw Internetu Domowego 300, który pozwala na pobieranie danych z szybkością nawet do 300Mb/s.

Świetny zasięg Internetu LTE Plus i LTE Plus Advanced, możliwość testowania ofert bez ryzyka przez2 miesiące i łączenia usług w programie smartDOM, to znane już korzyści wynikające z użytkowaniaInternetu LTE w Cyfrowym Polsacie. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom i oczekiwaniomklientów, Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę Internetu LTE, by mogli skorzystać z jeszczelepszych, bardziej elastycznych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu. I tak:

  • W nowych abonamentach klienci będą mogli dobrać pakiety na miarę swoich potrzeb:podstawowy 30 GB już za jedyne 30 zł, 45 GB za 40 zł, 60 GB za 50 zł i wreszcie dlaintensywnie korzystających z Internetu - pakiet 100 GB w cenie 70 zł.img=Przechwytywanie
  • Cyfrowy Polsat oferuje odpowiadający potrzebom każdego klienta nowoczesny sprzętobsługujący również LTE Plus Advanced i umożliwiający pobieranie danych z szybkościąnawet do 300 Mb/s. Do wyboru są m.in.: router mobilny ZTE MF 971V, router stacjonarny HUAWEI B525, Zestaw Internetu Domowego 300.
  • W prezencie we wszystkich ofertach klienci otrzymają dwa miesiące abonamentu bezopłat, a także nie muszą ponosić przez dwa miesiące opłaty za udostępnienie sprzętu,jeżeli wybiorą ofertę z modemem lub routerem;
  • Oferta wprowadza nową usługę „Ochrona Internetu”. To kompleksowy pakietantywirusowy, w ramach którego każdy klient może skorzystać z aż 3 licencjii zainstalować je na swoich urządzeniach: komputerze, tablecie czy smartfonie. Klientotrzymuję taką usługę na próbę razem z ofertą Internetu. W promocjach na 24 miesiącemoże ją testować za darmo przez 2 miesiące, a w promocjach na 12 miesięcy – przezmiesiąc. Potem opłata za usługę wynosi 9 zł miesięcznie.
  • Dzięki usłudze „Ochrona Internetu” użytkownicy otrzymują: bezpieczeństwo loginów i haseł, ochronę przed kradzieżą numeru karty kredytowej, ochronę dzieci przed niepożądanymi treściami w Internecie, ochronę bankowości online zgodną z zaleceniami banków, ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem oraz programami wymuszającymiokup, funkcję Antyzłodziej – możliwość zdalnego czyszczenia smartfonu, jego lokalizację lubblokadę.
  • Cyfrowy Polsat wprowadził możliwość podpisania umowy na krótszy, 12-miesięcznyokres. W tej opcji dostępne są również różne pakiety danych, od 15 GB już za 30 zł do 50GB w cenie 70 zł.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całądługość kontraktu – nawet do 300 GB!

Nowa oferta Cyfrowy Polsat Internet LTE jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych,którzy cenią mobilny dostęp do usług o wysokich parametrach, jak i do całych rodzin – duże pakietydanych z usługą LTE BEZ KOŃCA, superszybki Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced oraz szeroki wybórnowoczesnych urządzeń zapewnią komfort korzystania z usługi wszystkim domownikom. Oferowanyprzez Cyfrowy Polsat i Plus Internet LTE obejmuje dziś swoim super zasięgiem ponad 99% Polaków.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)