r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Proud 1.3.6

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania

Proud to aplikacja typu GTD (Get Things Done), która służy do zarządzania zadaniami i dodawania przypomnień, pozwala też organizować czas użytkownika oraz tworzyć listę codziennych nawyków. Program jest dostępny jedynie w wersji płatnej i zapłacimy za niego 5 dolarów.

W aplikacji znajdziemy trzy listy. Pierwsza z nich to cele, druga przypomnienia, a trzecia historia. Użytkownik może dodawać kolejne cele lub zadania jako kolejne punkty na pionowej liście. Wówczas zyskuje dostęp do okna pozwalającego dostosować szczegóły dotyczące daty przypomnienia oraz czasu trwania danej czynności. Przypomnienia możemy dodawać także za pośrednictwem asystenta Siri na iOS. Program oferuje też możliwość ustawienia czasu, który potrzebny jest na odpoczynek lub skoncentrowanie się.

Przydatną funkcją oferowaną przez program Proud jest możliwość tworzenia nawyków. To mechanizm przydatny, jeśli użytkownik ma cykliczne i regularne zadania do wykonania. Ponadto, program pozwala ustanawiać cele do osiągnięcia, z przyporządkowanymi do nich pomniejszymi zadaniami.

Aplikacja ma ładną szatę graficzną, dostosowaną do "płaskiej" stylistyki najnowszych wydań systemu iOS. Ma też przystępny w obsłudze interfejs, choć zrozumienie mechanizmu jej działania wymaga nieco czasu.

Program oferuje aplikację na smartzegarki Apple Watch. Pozwala ona dodać kolejne zadania do wykonania, odczytywać przypomnienia oraz sprawdzać ilość czasu, która pozostała nam do wykonania danego zadania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Proud – nietuzinkowy organizer stworzony przez Polaków dostępny na iOS-a i OS X-a

4
05.05.2016  •  Maciej Olanicki

Zarówno na urządzenia mobilne, jak i Maki pojawiła się właśnie aplikacja Proud. Jest to dość nietypowy organizer oparty na listach i oferujący dodatkowe narzędzia pozwalające na skuteczniejsze zarządzanie czasem i zwiększenie swojej efektywności. Niektórych może także zaciekawić fakt, że Proud to efekt pracy Polaków, Andżeliki Toczek i Piotra Szwacha. Z tym większą uwagą przeszliśmy do testów. Proud jest dostępny na iOS-a oraz, wciąż w wersji beta, na OS X-a. Aplikacje mobilna i pulpitowe są tożsame, opierają się pod względem interfejsu na tym samej koncepcji trzech list. Pierwszą z nich są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.