r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przyczepka do roadstera - test klawiatury do iPada

Strona główna Aktualności

O autorze

Już jutro na sklepowe półki za oceanem trafiają nowe iPady. W Polsce pojawią się z końcem miesiąca. Pierwsza generacja nadal jest jeszcze dostępna, w nieco obniżonej cenie. Postanowiliśmy sprawdzić czy robiące furrorę, małe urządzenia, mogą znaleźć zastosowanie również tam gdzie nie chodzi tylko o przeglądanie WWW i publiczny "lans". W naszym labie pojawiła się recenzja klawiatury Apple iPad Keyboard Dock.

Klawiatura wirtualna jako jedyny sposób wprowadzania tekstu w mobilnych urządzeniach bardzo mocno ogranicza ich wszechstronność. Trzeba oddać jednak iPadowi, że akurat w jego przypadku, wirtualnej klawiatury nie można porównywać z czymś czego dotykamy zwykle w telefonach. Czy to jednak wystarczy by wygodnie pisać dłuższe teksty? Sprawdziliśmy czy za pomocą iPada można eksploatować swój literacki talent. Czy niezbędna do tego jest zewnętrzna klawiatura?

Zainteresowanych zapraszamy do lektury artykułu Apple iPad Keyboard Dock - przyczepka do roadstera

r   e   k   l   a   m   a

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję nowego smartfona na Symbianie Nokia C7, taniego netbooka Acer Aspire ONE D255 czy materiał poświęcony ładowarce Technoline BC-900.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.