r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przystanek 1.0

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

Przystanek to aplikacja przeznaczona dla osób, które poruszają się komunikacją miejską w Łodzi. Program pozwala monitorować na bieżąco ruch łódzkich autobusów oraz tramwajów, a także zmiany w ich kursowaniu.

Program bazuje na danych udostępnianych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Łodzi, co daje gwarancję, że informacje w aplikacji zawsze będą dokładne i trafne. Znajdziemy w nim bieżące wiadomości o utrudnieniach w kursowaniu miejskich wozów, wraz z informacjami o wprowadzonych objazdach - wraz ze wskazaniem lokalizacji zdarzenia lub objazdu na mapie. Program pozwala też szybko zadzwonić pod infolinię MPK Łódź i dopytać o szczegóły wprowadzonych zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej.

r   e   k   l   a   m   a

Na niektórych urządzeniach z nowszymi wersjami systemu operacyjnego Android może się zdarzyć, że aplikacja będzie bardzo długo wczytywała informacje. Warto mieć na uwadze tę informację, gdy zdecydujemy się korzystać z programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.