r   e   k   l   a   m   a
reklama

Publiczna beta Office Live Workspace od dzisiaj

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft rozpoczyna dzisiaj publiczny program beta nowej propozycji dla firm i użytkowników indywidualnych - hostowanej usługi Office Live Workspace, która ma pełnić funkcję internetowego magazynu dla dokumentów i jednocześnie pozwalać na ich edycję bezpośrednio z przeglądarki. Przypomnijmy, że witryna Office Live Workspace ma być dostępna z przeglądarek Internet Explorer oraz Firefox i systemów Windows i Mac OS, a także poprzez pluginy do oprogramowania biurowego - poza pakietem Microsoft Office, również z poziomu OpenOffice czy StarOffice. Szerzej o tym projekcie pisaliśmy w październiku.

Rozpoczynana dziś beta nie jest jednak tak do końca publiczna - dostęp póki co mogą uzyskać na razie użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych. Użytkownicy z innych krajów mogą cały czas dopisywać się do listy zainteresowanych - Microsoft prześle im zaproszenia, gdy beta zostanie otwarta w danym kraju. Kirk Gregersen zajmujący stanowisko Office Director of Consumer and Small Business Product Management mówi, że nastąpi to na początku przyszłego roku.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii