Puran File Recovery Puran File Recovery 1.2.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Puran File Recovery to szybkie i skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych, które udostępnione zostało przez producenta bezpłatnie dla użytkowników domowych. Umożliwia ono wygodne przywracanie usuniętych/utraconych plików, a także odzyskiwanie całych partycji.

Program z racji swojej prostoty kierowany jest głównie do początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby odzyskać dane utracone na wskutek awarii oprogramowania, sprzętu lub działalności szkodliwych komponentów. Z jego pomocą przywrócimy dane nie tyle z dysków twardych zamontowanych w komputerze, co również pendrive'ów, kart pamięci, telefonów komórkowych czy też nośników optycznych CD/DVD. Narzędzie obsługuje systemy plików FAT12/16/32 oraz NTFS.

Puran File Recovery wyposażony został w 3 tryby pracy. Szybki, pozwalający na powierzchowną analizę zawartości nośnika, głęboki, sprawdzający bajt po bajcie oraz pełny przeznaczony do odzyskiwania utraconych partycji i plików ze sformatowanych woluminów. Wśród innych oferowanych funkcji znajdziemy m.in. mechanizm filtrowania (do wyszukiwania danych o określonym formacie) i podgląd możliwych do odzyskania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpłatny, odzyskuje dane razem z katalogami w których się znajdowały
brak
ocena użytkownika
02.11.2016 22:11 • Recenzja do wersji 1.2.1

Testowałem wiele płatnych programów do odzyskiwania plików, ale żaden z nich nie poradził sobie z odzyskiwaniem filmów w formacie MTS a Puran dał rade. Udało mi sie odzyskać 192gb na 200 danych dla porównania najlepszy płatny program odzyskał koło 120gb.

bezpłatny, dokładny, odzyskuje i zapisuje pliki w wybranym folderze
nie ma
ocena użytkownika
17.06.2015 04:52 • Recenzja do wersji 1.2

naprawdę! najlepszy i naprawdę całkowicie bezpłatny program do odzyskiwania utraconych plików z noś,ników pamięci, nie tylko wyszukał wszystkie ale i wszystkie zapisał ( zdjęcia, muzykę, dokumenty( we wskazanym przeze mnie folderze docelowym. Poradził sobie lepiej niż tak popularny i polecany program Recuva.