Puran File Recovery 1.2.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Puran File Recovery to szybkie i skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych, które udostępnione zostało przez producenta bezpłatnie dla użytkowników domowych. Umożliwia ono wygodne przywracanie usuniętych/utraconych plików, a także odzyskiwanie całych partycji.

Program z racji swojej prostoty kierowany jest głównie do początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby odzyskać dane utracone na wskutek awarii oprogramowania, sprzętu lub działalności szkodliwych komponentów. Z jego pomocą przywrócimy dane nie tyle z dysków twardych zamontowanych w komputerze, co również pendrive'ów, kart pamięci, telefonów komórkowych czy też nośników optycznych CD/DVD. Narzędzie obsługuje systemy plików FAT12/16/32 oraz NTFS.

Puran File Recovery wyposażony został w 3 tryby pracy. Szybki, pozwalający na powierzchowną analizę zawartości nośnika, głęboki, sprawdzający bajt po bajcie oraz pełny przeznaczony do odzyskiwania utraconych partycji i plików ze sformatowanych woluminów. Wśród innych oferowanych funkcji znajdziemy m.in. mechanizm filtrowania (do wyszukiwania danych o określonym formacie) i podgląd możliwych do odzyskania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpłatny, odzyskuje dane razem z katalogami w których się znajdowały
brak
ocena użytkownika

Testowałem wiele płatnych programów do odzyskiwania plików, ale żaden z nich nie poradził sobie z odzyskiwaniem filmów w formacie MTS a Puran dał rade. Udało mi sie odzyskać 192gb na 200 danych dla porównania najlepszy płatny program odzyskał koło 120gb.

02.11.2016 22:11 | Recenzja do wersji 1.2.1
bezpłatny, dokładny, odzyskuje i zapisuje pliki w wybranym folderze
nie ma
ocena użytkownika

naprawdę! najlepszy i naprawdę całkowicie bezpłatny program do odzyskiwania utraconych plików z noś,ników pamięci, nie tylko wyszukał wszystkie ale i wszystkie zapisał ( zdjęcia, muzykę, dokumenty( we wskazanym przeze mnie folderze docelowym. Poradził sobie lepiej niż tak popularny i polecany program Recuva.

17.06.2015 04:52 | Recenzja do wersji 1.2

Komentarze

0 nowych
  #7 12.08.2018 11:46

Program zawirusowany - kopie BTC na CPU.

  #6 07.01.2016 00:15

najlepiej sobie poradził ze sformatowaną kartą

yanko wojownik   14 #5 10.12.2014 11:25

Lepszego darmowego nie znam, co nie znaczy że takiego nie ma, ale ten jest naprawdę dobry kilka innych między innymi Recuva jest za nim daleko w tyle.

  #4 22.09.2014 18:23

Przetestowałem wszystkie tutaj umieszczone programy. Tylko 3 trialowe programy pokazały że są zdjęcia na karcie ale ich nie odzyskało (różne ograniczenia programów w rodzaju że odzyskam Ci tylko 100 albo tylko pokaże ale nie odzyskam żadnego, albo jakiś inny durny limit w rodzaju "dane są ale ich Ci nie dam jak nie zapłacisz"). Darmowe programy nie widziały niczego. Kilka godzin skanowań pełnych, głębokich i innych opcji i nic.

Z tej całej bazy która tu jest w DP tylko Puran odzyskał wszystko bez żadnego zająknięcia. Karta była wcześniej sformatowana.
Puran odzyskał kilka tysięcy zdjęć i filmów z wcześniej sformatowanej karty na którą już były nagrywane nowe zdjęcia (zamazywana stara informacja sprzed formatowania).

  #3 18.03.2014 19:19

Rewelacyjny program, z uszkodzonej karty SD odzyskał mi więcej danych niż Ontrack EasyRecovery10 Enterprise, co mnie zdziwiło i to pozytywnie. Na 1GB karcie odzyskał 116 zdjęć z czego 2 pofragmentowane, 3 mp3 i 41 filmików (zły format filmów .avi zamiast .3gp- ale wszystkie sprawne). Ontrack za to odzyskał 103 zdjęcia z czego 1 nieczytelne, 2 mp3 z czego 1 mp3 trwała tylko 10s. i 36 filmików z czego 4 niesprawne wszystkie w formacie .3gp.
Rewelacja jak na darmowy soft.

  #2 22.01.2014 22:25

Nie miałam już nadziei, że odzyskam zdjęcia z karty pamięci. Puran jako jedyny z kilku pobranych programów zabrał się do roboty i odzyskał fotografie. Zanim zabrał się do skanowania wyświetlił ilość plików na karcie. z 940 plików odzyskanych, z 10 było fragmentarycznych. Odzyskał jeden film z kilkunastu, których nie udało się odtworzyć. Pozostałe programy, albo nie widziały karty, albo nie odzyskały danych. W aparacie pojawiała się informacja o błędzie karty pamięci, a komputery domagały się jej formatowania. Na szczęście Puran zadziałał :)

  #1 05.11.2013 11:24

obsługuje też system plików RAW, pozwala skutecznei odzyskac z tego foty.