r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pushbullet 392

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pushbullet to praktyczne narzędzie do przesyłania danych między urządzeniami. Z użyciem Pushbullet można wyświetlać na innym urządzeniu powiadomienia, SMS-y, przekazywać pliki i tym podobne. Można też komunikować się ze znajomymi.

Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Okno wysyłania przypomina czat – można przeciągnąć na nie pliki, wpisać dane i tym podobne. SMS-y i różne wiadomości pokazują się jak zwykły komunikator. Program umożliwia również dodawanie znajomych do listy, rozmawianie z nimi oraz wymianę plików.

r   e   k   l   a   m   a

By korzystać z Pushbullet trzeba zarejestrować się przez Google+ lub Facebooka na kilku urządzeniach. Pushbullet wydał także aplikacje mobilne, można z niego korzystać na stronie i jako dodatki do wybranych przeglądarek. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Synchronizacja Androida z Windowsem: dostępne metody i konfiguracja

21
OPROGRAMOWANIE 14.11.2017 | Oskar Ziomek

Synchronizacja plików i powiadomień pomiędzy smartfonem z Androidem a komputerem to ułatwienie w pracy dla każdego, kto na co dzień spędza dużo czasu przed ekranem. Ponieważ każdy ma inne wymagania i oczekiwania, nie ma przy tym jednego i bezapelacyjnie najlepszego rozwiązania. Dlatego też postanowiliśmy w jednym miejscu przedstawić pokrótce możliwości oraz sposób, w jaki można skonfigurować tego typu synchronizację z wykorzystaniem dwóch, naszym zdaniem, godnych uwagi narzędzi: programów Pushbullet oraz AirDroid, choć nie zabraknie również słowa o Continue on PC w Windows. Pushbullet…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ewjadaba   5 #1 25.01.2018 19:48

Program fajny, ale w wersji PRO, free ma spore ograniczenia, np. 100 SMSów na miesiąc.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.