r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Python .NET tuż tuż

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił wersję Release Candidate 1 IronPython 1.0 na stronie społeczności programistycznych CodePlex.

IronPython jest implementacją dynamicznego, zorientowanego obiektowo języka Python na CLI (Common Language Infrastructure). Zapewnia to integrację z .NET Framework. Dzięki temu programiści pythonowi mogą korzystać z szerokiego wachlarza możliwości jakie daje platforma .Net oraz korzystać z rozwiązań stworzonych w innych .Net-owych językach. IronPython działa 1,5 raza szybciej niż standardowa implementacja Pythona w języku C.

IronPython jest dziełem Jima Hugunina, który w 2004 roku wpadł na pomysł napisania artykułu opisującego dlaczego .Net nie nadaje się do języków dynamicznych. Gdy jednak poznał bliżej CLR (Common Language Runtime) stwierdził, że jest to całkiem dobra platforma dla mocno dynamicznego Pythona. Ponieważ nad projektem mógł pracować tylko po godzinach, przeszedł do Microsoftu i obecnie jest programistą w grupie produktowej CLR. IronPython jest dostępny na licencji Shared Source.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.