Quick Defrag Quick Defrag 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Quick Defrag jest niewielkim, nie wymagającym instalacji narzędziem do defragmentacji dysku twardego, która rozpowszechniana jest za darmo i wyróżnia się dużą prostotą obsługi.

Od strony wizualnej, nie ma raczej o czym pisać: program składa się z małego, pojedynczego okna pozwalającego wybrać jedną z kilku opcji, docelowy dysk twardy lub partycję i to w zasadzie tyle. Sprawia to, że obsługa nie powinna sprawiać problemu nawet osobom o znikomej wiedzy technicznej. Wśród dostępnych funkcji - poza oczywiście defragmentacją - znajdziemy możliwość wywołania jedynie skanu dysku twardego w celu oceny fragmentacji plików i folderów, informacje na temat dostępnych dysków i partycji, opcję zaplanowania defragmentacji oraz sprawdzenie aktualizacji programu.

Podsumowując, Quick Defrag to niewielki, ale sprawny pakiet do defragmentacji dysków twardych z kilkoma dodatkowymi opcjami. Nie wyróżnia się niczym specjalnym, posiada minimalistyczny i prosty w obsłudze interfejs, jest lekki i praktycznie nie obciąża systemu podczas działania, a dzięki temu, że nie wymaga instalacji jest w pełni przenośny i nie pozostawia po sobie śladów w rejestrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!