r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Quick Defrag 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Quick Defrag jest niewielkim, nie wymagającym instalacji narzędziem do defragmentacji dysku twardego, która rozpowszechniana jest za darmo i wyróżnia się dużą prostotą obsługi.

Galeria programu

Od strony wizualnej, nie ma raczej o czym pisać: program składa się z małego, pojedynczego okna pozwalającego wybrać jedną z kilku opcji, docelowy dysk twardy lub partycję i to w zasadzie tyle. Sprawia to, że obsługa nie powinna sprawiać problemu nawet osobom o znikomej wiedzy technicznej. Wśród dostępnych funkcji - poza oczywiście defragmentacją - znajdziemy możliwość wywołania jedynie skanu dysku twardego w celu oceny fragmentacji plików i folderów, informacje na temat dostępnych dysków i partycji, opcję zaplanowania defragmentacji oraz sprawdzenie aktualizacji programu.

Podsumowując, Quick Defrag to niewielki, ale sprawny pakiet do defragmentacji dysków twardych z kilkoma dodatkowymi opcjami. Nie wyróżnia się niczym specjalnym, posiada minimalistyczny i prosty w obsłudze interfejs, jest lekki i praktycznie nie obciąża systemu podczas działania, a dzięki temu, że nie wymaga instalacji jest w pełni przenośny i nie pozostawia po sobie śladów w rejestrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.