reklama

R2fk 10.01.0

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program wrocławskiej firmy Reset2 do prowadzenia pełnej oraz uproszczonej księgowości.

R2fk umożliwia prowadzenie księgowości w formie pełnej księgowości lub, opcjonalnie, w formie księgi przychodów i rozchodów, bądź ryczałtowej ewidencji przychodów, tworzenie rejestrów kupna i sprzedaży VAT, a także przechowywanie informacji o środkach trwałych i wyposażeniu firmy.

Aplikacja pozwala na wydruki wszystkich niezbędnych deklaracji i zgłoszeń do Urzędu Skarbowego (VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, VAT-12, VAT-UE wraz z załącznikami VAT-UE/A i VAT-UE/B, VAT-UEK, VAT-R, VAT-Z, PIT-36L, PIT-28, PIT-28/A, PIT-28/B). Na ich podstawie automatycznie przeleje należności do US i ZUS (możliwość dostosowania programu do współpracy z dowolnym systemem bankowym). Z pomocą R2fk rozliczymy remanent, płatności wraz z naliczaniem odsetek za zwłokę, różnice kursowe przy płatnościach walutowych, wyliczymy marżę, a także przygotujemy miesięczne/kwartalne zestawienia należnego podatku dochodowego.

Program może być z powodzeniem wykorzystywany także przez biura rachunkowe. Potrafi obsługiwać wiele podmiotów o różnej formie prowadzonej księgowości – od pełnej księgowości, przez księgę przychodów i rozchodów, po ryczałt. Oferuje kontrolę wprowadzania i poprawiania danych przez różnych użytkowników, seryjne drukowanie deklaracji VAT-7 lub seryjne wysyłanie e-deklaracji VAT-7, powiadamianie klientów pocztą internetową o wysokości podatków przypadających do zapłaty za dany okres oraz umożliwia przesyłanie wszystkich wydruków pocztą internetową w formacie HTML lub PDF.

Co ważne, R2fk jest w pełni zgodna z najnowszymi przepisami podatkowymi. W szczególności z artykułem 89b znowelizowanej ustawy o VAT (nakładającym obowiązek skorygowania zaliczonego w koszty działalności podatku VAT od faktur zakupu, jeżeli nie uregulujemy należności za te faktury w przeciągu 150 dni od daty terminu płatności), a także z artykułem 24d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz artykułem 15b znowelizowanej ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (nakładającymi obowiązek korekty kosztów uzyskania przychodów, wynikających z przeterminowanych faktur zakupu. Korektę należy wykonać w przypadku nie uregulowania zobowiązania, w ciągu 30 dni od terminu płatności — jeśli termin płatności nie przekracza 60 dni — lub 90 dni od daty zaliczenia do kosztów — jeśli termin płatności jest dłuższy niż 60 dni).

Uwaga!

Wersja demonstracyjna posiada wszystkie możliwości pełnej wersji. Jedynym ograniczeniem jest zablokowanie wydruków i eksportu danych po 60 dniach od daty instalacji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 15.02.2017 13:40

@Anonim (niezalogowany): chyba źle patrzysz...
do czego może służyć ikonka gus w oknie kontrahentów? ;)

  #5 27.01.2017 14:21

@Moniuszko2 (niezalogowany): nie ma połączenia z GUS przy wprowadzeniu kontrahentów ;( ne podoba mi się ten systim

  #4 05.10.2016 13:32

Całkiem fajny program, spoko, że dali te 120 dni. Ogólnie działałem wcześniej na Systim i tam miałem aż rok darmowy do testów, ale konto mi wygasło to trochę mogę po testować inne programy :D i ten też jest Ok ,tylko niestety 120 dni, ale jak ktoś chce zakupić później po testach, no to super opcja. Jednak i tak polecałbym bardziej Systim ( http://www.systim.pl ), ale to tam każdy musi sam po testować. Możecie sobie po testować alternatywnie, dla porównania ten Systim.

maciej77   5 #3 07.03.2016 09:38

Co z tą dwukrotnie dłuższą wersję testową programu R2fk ? Dzisiaj miała się pojawić...

agatkawyy88   1 #2 09.11.2013 23:30

Chyba jedyny program na rynku ktory umozliwia rozliczanie wlascicieli z udzialow we wszystkich firmach.

  #1 04.11.2013 10:07

Fajny gest z ta wersja na 120 dni. Mozna doglebnie przestowac program co tez wlasnie robie od jakiegos czasu. Na razie mam same pozytywne wrazenia. Zobaczymy jak bedzie dalej.

reklama