Radar pogodowy Radar pogodowy 1.16

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Radar pogodowy to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – aplikacja pozwalająca na łatwe i szybkie zapoznanie się z nadchodzącymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej sprawdzimy nie tylko najbliższą prognozę pogody, ale także wiele innych informacji.

Prognoza pogody w twoim telefonie

Po uruchomieniu Radaru pogodowego możemy automatycznie wykryć swoją lokalizację za pomocą GPS-u, by program mógł w czasie rzeczywistym prezentować nam mapę pogody. Jednocześnie znajdziemy tu dodatkowe szczegóły na temat deszczu, śniegu, chmur, wiatru, temperatury, wilgotności powietrza, ciśnienia, prądu oraz fal.

Wiele sposobów wyświetlania

Radar pogodowy można dostosować do własnych preferencji. Możliwe jest wyświetlanie godzinowej, dziennej lub tygodniowej prognozy pogody przy użyciu jednostek Celsjusza lub Fahrenheita w trybie 12 lub 24-godzinny. Ponadto decydujemy o sposobie wyświetlania jednostek: opady (mm, cale), prędkość wiatru (km / h, mi / h, m / s, węzeł), ciśnienie (inHg, hPa, mbar).

Warto dodać, że Radar pogodowy oferuje dostęp do funkcji powiadomień, więc nie musimy regularnie zaglądać do aplikacji, gdyż poinformuje nas ona o tym, jakich warunków pogodowych należy spodziewać się w najbliższym czasie.

Radar pogodowy – najważniejsze cechy:

  • nowoczesny, czytelny interfejs użytkownika
  • wyświetlanie informacji o pogodzie w czasie rzeczywistym
  • krótko i długoterminowa prognoza pogody
  • możliwość dostosowania jednostek do własnych preferencji
  • zawiera funkcję powiadomień

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!