r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ransomgeddon – jak zapobiec apokalipsie ransomware? Konkurs

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Z oczywistych powodów ransomware jest teraz na językach wszystkich. Producenci oprogramowania antywirusowego nie mogą pozostawać i nie pozostają obojętni, czego przykładem jest Avast – w pakietach Internet Security i Premier pojawił się moduł Ransomware Shield, który chroni przed takimi właśnie zagrożeniami. Z tej okazji, wraz z producentem Avasta, przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Ransomgeddon

Wszystkie szczegóły dotyczące zasad konkursu Ransomageddon i tego, jak wziąć w nim udział znajdziecie na profilu dobrychprogramów na Facebooku. Uwaga! Także w komentarzach pod wpisem na Facebooku należy publikować odpowiedzi!

Konkurs startuje już dzisiaj, a na Wasze odpowiedzi czekamy do końca tego tygodnia, czyli do niedzieli, 9 lipca. Powodzenia!

r   e   k   l   a   m   a

Nagrody

Smartfon Nokia 6

Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma Nokię 6 ze Snapdragonem 430 i 3 GB RAM-u, 5,5-calowy wyświetlaczem o rozdzielczości FullHD, aparatami 16 i 8 MP, akumulatorem o pojemności 3000 mAh i Androidem 7.1.1 Wszystko to w solidnej aluminiowej obudowie.

10 × kubek dobrychprogramów

Dla kolejnych laureatów przygotowaliśmy dobroprogramowe kubki, o których unikalności, bezcennych właściwościach i najwyższej jakości krążą legendy.

50 × licencja na Avast Premier

Do wygrania jest także 50 licencji na najbardziej zaawansowany wariant ochrony dostarczanj przez Avasta. W Avaście Premier zyskujemy dostęp do wszystkich funkcji ochrony antywirusowej, zapory ogniowej, izolowanego środowiska testowego oraz – co najważniejsze – nowego silnika ochrony przed ransomware Ransomware Shield.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.