RapidTyping RapidTyping 5.3

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RapidTyping to darmowa aplikacja przeznaczona do łatwej i przyjemnej nauki szybkiego pisania na klawiaturze, kierowana raczej do młodszych użytkowników komputera. Oferuje ona 3 tryby nauczania, w których zmagać się będziemy z różnymi zadaniami w zależności od wybranego poziomu trudności.

Program wyposażony został w dopracowany i przyjazny najmłodszym użytkownikom interfejs graficzny, którego godnym uwagi elementem jest wizualizacja klawiatury oraz poprawnego ułożenia rąk. Potrafi ona dynamicznie zmieniać wyświetlane wskazówki, dotyczące sposobu wprowadzania na klawiaturze wyświetlanego znaku. W zależności od zdefiniowanego trybu RapidTyping wymagał będzie od użytkownika wpisywanie pojedynczych znaków, sylab lub słów. W przypadku błędnego podania znaku aplikacja wymaga jego korekty.

RapidTyping pozwala śledzić postępy w nauce dzięki wbudowanemu modułowi statystyk. Możliwe jest również tworzenie własnych lekcji ze zdefiniowanym przez użytkownika wzorcowym tekstem. Program wspiera różne popularne układy klawiatury.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!