Ratunek 0.0.72

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ratunek to prosta aplikacja, która jednak może spełniać bardzo ważną rolę. Jej zadaniem jest wspomóc nas w szybkim wezwaniu pomocy w górach, bądź też nad wodą.

W tym celu należy wybrać jedną z dwóch kategorii, następnie trzy razy potwierdzić dotykając ekranu, a połączenie z odpowiednimi służbami zostanie nawiązane. Aplikacja oferuje dodatkowo możliwość wprowadzenia szczegółowych informacji o nas.

Co ważne Ratunek jest przydatny nie tylko w sytuacji gdy to My jesteśmy ofiarą wypadku, ale też gdy jesteśmy świadkami i w szybki sposób chcemy wezwać odpowiednie służby. Aplikacja jest darmowa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wybierasz się w góry? Aplikacja Ratunek teraz także na iPhone'ach

13
30.11.2016  •  Maciej Olanicki

Niezwykle przydatną aplikacją dla osób wybierających się w góry lub na inny szlak turystyczny, jest dostępny od jakiegoś czasu na Androidzie Ratunek. Właśnie nadarzyła się okazja do przypomnienia o tym programie, dostępna jest już bowiem także wersja na iOS-a. Ratunek to aplikacja o skrajnie ograniczonych możliwościach, co jednak jest jak najbardziej uzasadnione – mowa o programie, który w ekstremalnych sytuacjach może ratować życie, przez co dodatkowe możliwości i wodotryski byłby tu całkowicie nie na miejscu. Program umożliwia kontakt ze służbami ratowniczymi GOPR, TOPR, WOPR i MOPR. Aby…

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
12.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy