Recuva Recuva 1.53.1087

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Recuva to popularne i bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych, które zostały skasowane w różnych okolicznościach - przez nieuwagę użytkownika, wirusa lub awarię oprogramowania.

Program kierowany jest zarówno do początkujących, jak również bardziej doświadczonych odbiorców. Z jednej strony oferuje kreator odzyskiwania danych, który w kilku krokach zbiera informacje o okolicznościach ich utraty (typ danych, lokalizacja) i skanuje wybrane lokalizacje, z drugiej natomiast pozwala pominąć wspomnianą pomoc i ręcznie zdefiniować poszczególne parametry działania.

Po zakończonym procesie analizy dysku i wyszukiwania utraconych danych program wyświetla listę wszystkich odnalezionych plików. Poza takimi danymi jak nazwa pliku, domniemana lokalizacja czy rozmiar poszczególnych plików użytkownik uzyskuje również informacje o stanie usuniętych plików i ew. możliwości ich odzyskania.

Wśród niewątpliwych zalet narzędzia wymienić należy szybkość skanowania dysku w poszukiwaniu skasowanych danych oraz możliwość podglądu niektórych formatów plików.

Uwaga!

  • Istnieje też rozszerzona wersja programu, Recuva Professional, którą można zakupić korzystając z przycisku "Kup pełną wersję" na górze strony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dokładne przeszukiwanie, dobry sformułowany tryb szukania,
cena PRO, brak wyboru skanowanych do przywrucenia
ocena użytkownika
27.08.2016 17:54 • Recenzja do wersji 1.53.1087

Miałem wiele programów do odzyskiwania lecz ten mnie przyciągał częściej, trial to nie skuteczna forma dla użytkwników, wiele programów tego typu tylko ciekawie wyglądają lecz trudniej jest zeskanować dysk lub inny nośnik, tym programem nawet poradzą sobie każdy kto zrozumiał co i z czym. POLECAM

skuteczny
downloader dorzuca coś od siebie
ocena użytkownika
31.01.2015 22:09 • Recenzja do wersji 1.51.1063

program dobry ale razem z tym programem zainstalował mi się http://isearch.omiga-plus.com/ w przeglądarce. Już kiedyś go usuwałem, trochę się zeszło i dlatego nie jestem zadowolony z instalacji tego programu. Jak zwykle managery downloadery coś dorzucają.