Reddit Wallpaper Changer Reddit Wallpaper Changer 1.0.13.0

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Reddit Wallpaper Changer to darmowy program, dzięki któremu grafiki umieszczone na Reddicie będą mogły nam posłużyć jako tapety pulpitu systemu operacyjnego Windows.

Użytkownik sam może określić subreddit, z którego Reddit Wallpaper Changer będzie pobierał obrazy, wybierając spośród rozmaitych filtrów, takich jak np. najnowsze, losowe i najpopularniejsze (dzisiaj, w tym tygodniu, w tym miesiącu, w tym roku, itd.). Narzędzie pozwala także na zdefiniowanie, co jaki czas Reddit Wallpaper Changer ma zmieniać naszą tapetę. Możemy cieszyć się nową grafiką na pulpicie na przykład co określoną liczbę minut, godzin czy dni. Domyślnie program filtruje obrazy w jakości 1920 na 1080 pikseli, ale oczywiście możemy zmienić rozdzielczość tak, by dostosować ją do naszego monitora.

Jeśli któraś tapeta szczególnie przypadnie nam do gustu, to będziemy mogli zapisać ją w określonym folderze na dysku twardym komputera. Reddit Wallpaper Changer umożliwia także przejrzenie ostatnio użytych tapet. Korzystając z systemu operacyjnego Windows wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybrać opcję „personalizuj”, by zobaczyć wspomniane grafiki w formie miniaturek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!