Registry Workshop 5.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Registry Workshop to zaawansowane narzędzie przeznaczone do edycji i zarządzania zawartością rejestru. Aplikacja stanowi świetną alternatywą dla domyślnego programu do przeglądania zawartości rejestru (RegEdit) w systemie Windows.

Program w przeciwieństwie do narzędzia dostarczanego przez firmę Microsoft oferuje szereg dodatkowych funkcji umożliwiających szybszą i bardziej efektywną pracę z rejestrem systemowym. Registry Workshop pozwala m. in. na tworzenie i przywracanie kopii zapasowej rejestru, kopiowanie, wycinanie i wklejanie wartości rejestru i kluczy, tworzenie ulubionych lokalizacji, wyszukiwanie wartości w rejestrze za pomocą szybkich algorytmów, porównywanie plików .REG czy w końcu funkcję defragmentacji rejestru Windows.

Największą zaletą programu jest możliwość przywracania prawie wszystkich zmian wprowadzanych w rejestrze dzięki funkcji wielopoziomowego cofania. Użytkownik ma możliwość nie tylko do powrotu do wybranego etapu wprowadzanych zmian, ale również może w dowolnej chwili zapisać historię wprowadzanych zmian do pliku i wczytać go przy następnym uruchomieniu aplikacji.

Registry Workshop pozwala również na edycję wpisów rejestru za pomocą zakładek i podłączanie sieciowego rejestru. Testowa wersja programu pozwala w pełni wykorzystywać możliwości przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 11.02.2016 09:31

@Flanet: pisze "Właściwie nie przychodzi mi do głowy nic, czego przy pomocy tej aplikacji z rejestrem zrobić nie można."

Brak możliwości eksploracji i edycji klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SAM

  #3 19.01.2016 18:35

Lepszy za darmo??? chyba nie wiesz co piszesz. Wręcz odwrotnie i brak PL.

Flanet   3 #2 20.08.2015 16:20

A dla mnie Registry Workshop 4.6.3 (po polsku) nie ma konkurencji i tyle. Pracuje się łatwo i przyjemnie, no i przywracanie zmian (poza defragmentacją) bardzo ok. Właściwie nie przychodzi mi do głowy nic, czego przy pomocy tej aplikacji z rejestrem zrobić nie można.

Quassar   7 #1 09.03.2014 21:27

Wszystko fajnie ale można mieć lepszy za darmo :D
http://www.codeproject.com/Articles/15488/NtRegEdit-Native-Registry-Editor