Remo Privacy Cleaner Remo Privacy Cleaner 1.0 Free Edition

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Remo Privacy Cleaner to bezpłatna edycja godnego uwagi narzędzia, użytecznego w przypadku kiedy chcielibyśmy zadbać o swoją prywatność podczas korzystania z komputera. Zawiera ono zestaw funkcji, pozwalających oczyścić system z wszelakich zbędnych danych, w tym tych o naszej aktywności na komputerze.

Remo Privacy Cleaner stanowi przykład aplikacji estetycznej, łatwej w obsłudze, a zarazem skutecznej i stworzonej z myślą o początkujących użytkownikach komputera. Interfejs narzędzia wzorowany jest na interfejsie Modern UI zapoczątkowanym przez Microsoft w Windows 8. W jego obrębie znajdziemy zestaw narzędzi, pozwalających kompleksowo oczyścić komputer ze zbędnych danych. Mowa nie tyle o plikach niepotrzebnie zajmujących przestrzeń na dysku co również danych o aktywności użytkownika na komputerze. Z ich pomocą usuniemy zbędne dane tymczasowe systemu Windows, wyczyścimy zawartość historii przeglądarki, pliki cookie czy też pamięć podręczną cache, dane formularzy, hasła i informacje o pobieranych plikach.

Twórcy poza wersją dla Windowsa zdecydowali się udostępnić również edycję dla Mac OS oraz urządzeń mobilnych z Androidem. Oferują oni także wersję komercyjną narzędzia (oznaczenie Pro), która poza możliwościami edycji darmowej oferuje dodatkowo m.in. harmonogram zadań, pozwalający automatyzować działanie programu oraz oczyszczać dysk i rejestr systemowy ze składników tworzonych przez różnego rodzaju aplikacja użytkowe.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!